بهینه ساز جدید بازی‌های Yakuza 3 & 4 Remastered عملکرد فنی و پردازنده را بهبود می‌بخشد

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۰
Yakuza

CookiePLMonster یک بهینه ساز برای عناوین Yakuza 3 Remastered و Yakuza 4 Remastered منتشر کرده است که به نظر می‌رسد به شدت مفید و کاربردی واقع شود.

در ابتدا لازم به ذکر است که این بهینه ساز رسمی نیست و توسط طرفداران ساخته و توسعه داده شده است. با توجه به توضیحات و تجربیات استفاده کنندگان آن، این بهینه ساز غیر رسمی با کاهش مصرف کلی پردازنده‌ی سیستم، عملکرد فنی بازی را بهبود می‌بخشد.

همانطور که سازنده‌ی آن در توضیحات مربوطه یادآور شده است، بهینه ساز جدید تا حد امکان میزان استفاده از پردازنده‌ی سیستم را کاهش می‌دهد. اینطور که به نظر می‌رسد استفاده از پردازنده در عنوان Yakuza 3 به شدت کاهش یافته است. از طرف دیگر، این بهینه ساز در عنوان Yakuza 4 دستاوردهای کمتری داشته است، اما باعث بهبود کلی می‌شود و عملکرد بازی را تا حدودی قابل توجه بهبود می‌دهد.

همچنین گفته شده است که بهینه ساز جدید یکی از مشکلات این بازی‌ها با صفحه کلید سیستم را از بین می‌برد. اینگونه که به نظر می‌آید این مشکل که باعث کند شدن عملکرد صفحه کلید و یا در برخی موارد کرش کردن و یا قفل شدن بازی، به ویژه در هنگام استفاده از ویژگی Heat Action در وسط یک مبارزه، می‌شد با این بهینه ساز به صورت کامل رفع گردیده است.

به هر حال برای هر کسی که دوست دارد تا این عنوانی را تجربه نماید، این بهینه ساز یکی از ضروریات به حساب می‌آید که به شدت بر تجربه‌ی بازی تاثیر گذار است و باعث می‌شود تا خاطره‌ی بهتری از تجربه‌ی این بازی‌ها در ذهن‌تان شکل بگیرد.

در صورت تمایل می‌توانید بهینه ساز جدید را از اینجا دانلود نمایید.

بازی‌های Yakuza 3 & 4 Remastered بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عناوین را از اینجا به قلم آریا مقدم مطالعه نمایید

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید