ویدئو جدید Monster Hunter Rise سیستم Meowcenaries را نشان می‌دهد

Monster Hunter Rise

استودیوی کپکام (Capcom) یک کلیپ جدید از بازی Monster Hunter Rise را به اشتراک گذاشته است که جزئیاتی از اینکه چگونه شکارچیان و بازی‌بازان می‌توانند از ویژگی جدید Meowcenaries برای جمع آوری موارد و اطلاعات مفید استفاده کنند.

طرفداران وفادار و به شدت منتظر عنوان اکشن و ماجراجویی Monster Hunter Rise، که در آینده‌ی نزدیک منتشر خواهد شد، اخیرا اطلاعات بسیاری از این عنوان را از طریق روزرسانی‌ها و اطلاعیه‌های کپکام در شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده‌اند و تا حدود زیادی با ویژگی‌های جدید بازی روبرو شده‌اند. حال امروز استودیوی کپکام یک ویدیوی کاملاً جدید بارگذاری کرده است که نشان می‌دهد این بازی چگونه قرار است تا یکی از ویژگی‌های بسیار برجسته‌ی به دست آوردن موارد و چیزهای مختلف در بازی‌های قبلی را باز گرداند.

به خاطر کارها و فعالیت‌های بسیاری که بازی‌بازان در نقش شکارچی بایستی در هر عنوان از سری Monster Hunter انجام می‌دادند، هر اثر از این سری به طور جداگانه یک سیستم جمع‌آوری و بدست آوردن متفاوت برای کسب موارد و چیزهای مختلف ارائه می‌داد که به نوعی از بازی‌بازان حمایت می‌کرد. این بار، این سیستم به شکل Meowcenaries است که به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا همراهان شکار خود را برای جمع‌آوری و بدست آوردن اقلام مفید، مانند موادی که از کشتن هیولاها بدست می‌آید، و لوازم مورد نیاز برای ساخت برخی وسایل به یک منطقه‌ی دورتر بفرستند. به نظر می‌رسد که این قابلیت به شدت کاربردی باشد و بتوان از آن استفاده‌ی مفیدی کرد.

در یک فیلم کوتاه که توسط حساب رسمی Monster Hunter Rise در توییتر بارگذاری شد، کانون توجه Felyne Chief Kogarashi بود که رئیس ارشد Meowcenaries است. هواداران دو آتیشه‌ی این مجموعه احتمالا خوشحال خواهند شد که بدانند Kogarashi قبلا Kamura Village’s Elder Fugen’s Palico بود و گفته می‌شود که وی یکی از قوی ترین Palico ها در طول بازی Monster Hunter Rise است.

در ادامه می‌توانید تا ویدیو و همچنین تصویر مفهومی منتشر شده از این بازی را مشاهده نمایید.

دانلود ویدیو

پس از صحبت با این رئیس در Buddy Plaza ، همان منطقه‌ای که بازی‌بازان در آن می‌توانند تا Palico یا Palamute های جدید را با استفاده از سیستم Buddy Scout استخدام کنند، چندین گزینه و مسیر مختلف برای بدست آورن اقلام و کالاهای متفاوت به بازی‌بازان ارائه می‌شود. این‌ اقلام بر اساس درجه‌ی دشواری بازی و مکان‌هایی مانند Shrine Ruins یا Frost Islands متفاوت می‌باشند. جزئیات بیش‌تر و دقیق‌تر از قبیل هیولاها و حیات وحشی که Meowcenaries در طی مسیر انتخابی با آن‌ها روبرو می‌شوند، پس از انتخاب مکان و مسیر، در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

پس از نهایی شدن روند انتخاب مسیر، بازی‌بازان می‌توانند انتخاب کنند که کدام یک از دوستان خود را به عنوان بخشی از Meowcenaries ارسال کنند. هنگامی که این کار انجام شد و بازی‌بازان مقدار مورد نیاز از واحد پولی درون بازی را پرداخت کردند، رئیس Felyne Kogarashi آن‌ها را به سفر خود اعزام می‌کند. هیچ چیز در این کلیپ تأیید نمی‌کند که چه مدت طول می‌کشد تا گروه دوستان ارسال شده به همراه موارد موجود و بدست آمده برگردند، اما در بازی‌های قبلی، این زمان معمولا پس از انجام و به اتمام رساندن تعداد مشخصی ماموریت و فعالیت از قبل تعریف شده، می‌گذشت.

هواداران این سری احتمالا با سخت‌گیری شدید بازی در زمینه‌ی جمع آوری موارد مختلف آشنا هستند. با این حال به نظر می‌رسد که با استفاده از سیستم Meowcenaries موجود در Monster Hunter Rise، بازی‌بازان بتوانند تا مواد هیولاهای کوچکتر را برداشت کرده و منابع خود را برای ساخت موارد مفید تکمیل و یا بازیابی کنند. البته هنوز به صورت کامل عملکرد این سیستم مشخص نیست اما به نظر می‌رسد که با یک سیستم کامل رو به رو باشیم.

بازی Monster Hunter Rise در  جمعه، ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارچ ۲۰۲۱) برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید تا جدیدترین تریلر منتشر شده از این اثر را از اینجا مشاهده نمایید.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید