شایعه: مایکروسافت می‌خواهد یک Killer Instinct جدید بسازد اما نمی‌تواند توسعه‌ دهنده‌ای برای آن پیدا کند

20 بهمن 1399 - 01:26

Killer Instinct، مجموعه‌ی مبارزه‌ای محبوب استودیوی ریر (Rare)، پس از مدت‌ها در سال ۲۰۱۳ دوباره بازگشت و مبارزات جذابی را به بازی‌بازان کنسول ایکس‌باکس وان ارائه داد. با این حال، از زمان اتمام پشتیبانی Killer Instinct در سال ۲۰۱۶، نسخه‌ی جدیدی از این سری منتشر نشده است. حال به نظر می‌رسد که اگرچه مایکروسافت به دنبال ساخت یک بازی جدید بوده، اما توسعه دهنده‌ی مناسبی را برای آن پیدا نکرده است.

در طی جدیدترین قسمت پادکست Xbox Two، سردبیر وب‌سایت Windows Central یعنی جز کوردن (Jez Corden) و Rand al Thor 19 در مورد وضعیت سری Killer Instinct صحبت کردند. Rand al Thor 19 توضیح داد که مایکروسافت به ساخت نسخه‌ی جدید Killer Instinct علاقه مند است.

من می‌دانم که مایکروسافت می‌خواهد یک Killer Instinct جدید بسازد. این طور نیست که آن‌ها نمی‌خواستند دنباله‌ی آن را بسازند. مشکل این بود که کسی را نداشتند که بازی را تولید کند. حداقل این چیزی است که من شنیده‌ام.

کوردن نیز صحبت‌های Rand al Thor 19 را تایید کرد و در ادامه گفت:

من شنیده‌ایم که هیچ توسعه دهنده‌ای در دسترس نیست که بازی را بسازد.

برای یادآوری باید اعلام کنیم که آی‌پی Killer Instinct در سال ۲۰۱۳ توسط استودیوی دابل هیلیکس (Double Helix) ریبوت شد و نسخه‌ی جدید آن برای ایکس‌باکس وان توسعه یافت. اما این استودیوی آمریکایی حالا بخشی از استودیو‌های بازی آمازون است و مایکروسافت دیگر به آن دسترسی ندارد. از طرف دیگر، استودیوی آیرون گلکسی (Iron Galaxy)، یکی دیگر از توسعه دهندگان نسخه‌ی ۲۰۱۳ بازی Killer Instinct نیز در طی سال‌های اخیر بر روی پورت‌ عناوین مختلف مانند نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Spyro Reignited Trilogy و نسخه‌ی نینتندو سوییچ Overwatch کار کرده است.

جالب است بدانید که تورنومنت (Tournament) اخیر Killer Instinct در توییچ (Twitch) موفق شد تا ۴۳/۰۰۰ مخاطب را به تماشای این مسابقات جذب کند. پس قطعاً تقاضای بالایی برای ادامه‌ی Killer Instinct وجود دارد. حال باید دید که آیا مایکروسافت می‌تواند استودیوی مناسبی را برای ساخت نسخه‌ی جدیدی این مجموعه‌ی مبارزه‌ای پیدا کند یا خیر.

نظر شما چیست؟ کدام استودیو انتخاب مناسبی برای بازی Killer Instinct محسوب می‌شود؟

-amirhosein-Original AgentSami 227Y.RAli Hassan nejadNavikmeysambPlaystation TMahyarMsm@alistarT800Mbgol2000Ninja TheoryBluebox
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید