اطلاعات جدیدی از بازی GTA VI فاش شد

19 بهمن 1399 - 01:10

یک فرد ناشناس در مورد عنوان مورد انتظار GTA VI از راک‌استار گیمز (Rockstar Games) ادعاهایی را مطرح کرده که جالب به نظر می‌رسند.

از زمان عرضه‌ی GTA V هشت سال می‌گذرد و بنابراین به راحتی می‌توان گفت که بسیاری از طرفداران این سری تشنه‌ی جزئیات بازی بعدی هستند. متأسفانه، جزئیات رسمی GTA VI در حال حاضر وجود ندارند. راک‌استار در مورد بازی بعدی خود و هر پروژه‌ی دیگری در آینده، سکوت اختیار کرده است. این امر منجر به ایجاد شایعات بی پایان و نشت‌های خبری زیادی در مورد آنچه در بازی GTA VI می‌گذرد، شده است.

این فرد ادعا می‌کند که بسیاری از جزئیات مربوط به GTA VI را در جریان است. بنا بر گفته‌های او بازی GTA VI از یک سیستم Chapter بندی مانند Red Dead Redemption 2 استفاده می‌کند که دو فصل اول در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی روی می‌دهد و احتمالاً با یک جهش زمانی، در زمان دیگری دنبال می‌شود. این مورد با شایعات قبلی در مورد این عنوان مطابقت دارد که نشان می‌دهد این بازی در بیش از یک تاریخ خاص جریان خواهد داشت.

در ادامه این فرد ادامه می‌دهد که تاریخ انتشار این بازی در مهر سال ۱۴۰۲ (اکتبر سال ۲۰۲۳) است. ظاهراً نقشه‌ی این عنوان براساس شهرهای میامی و فلوریدا ساخته خواهد شد و داستان اصلی آن حدود ۶۰ ساعت خواهد بود. گفته می‌شود نقشه‌ی این عنوان کوچک‌تر از نقشه‌ی موجود در Red Dead Redemption 2، اما متراکم‌تر است.

این درز اطلاعات همچنین شایعات اخیر تکلیف خبر وجود یک قهرمان زن در بازی GTA VI را مشخص می‌کند و چنین موضوعی در بازی وجود ندارد. همچنین به نظر می‌رسد که این شرکت تصمیم گرفته که اجازه ندهد بازی‌بازان بین سه شخصیت مختلف مانند GTA V جابجا شوند  که این نیز برخلاف برخی شایعات دیگر در مورد این بازی است.

این اطلاعات نشان می دهد که در بازی جدید Ken Rosenberg از Grand Theft Auto: Vice City حضور خواهد داشت و او چندین بار از تامی ورستی نام خواهد برد. به هر حال طرفداران باید منتظر اخبار رسمی این عنوان باقی بمانند تا مشخص شود که چه میزان از این نشست‌های خبری صحبت دارند.

-amirhosein-FanresidentevilSami 227Y.RGoryGhostP.morganPlayStation Studios PS5PainkillermeysambMahyarMsmErfan nakhaee
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید