شایعه: Red Dead Redemption Remaster پیش از GTA 6 منتشر خواهد شد

19 بهمن 1399 - 00:50

طبق آخرین شایعات، راک‌استار گیمز (Rockstar Games) سرانجام ممکن است با یک نسخه‌ی بازسازی شده از عنوان Red Dead Redemption اصلی، کارش را ادامه بدهد.

در سال ۲۰۱۰، شرکت راک‌استار گیمز بازی Red Dead Redemption را با استقبال گسترده‌ی منتقدان منتشر و میلیون‌ها نسخه از آن فروخت و جوایز زیادی را در این راه کسب کرد. با انتشار Red Dead Redemption 2 ،شرکت راک‌استار مفهوم گیم جهان باز خود را به سطح بعدی ارتقا داد و واقعیت گرایی بی‌نظیری را ارائه داد. با توجه به موفقیت بازی Red Dead Redemption 2، به راحتی می‌توان گفت که بسیاری از طرفداران برای اولین بار این سری را با آن بازی کشف کردند و شاید هرگز فرصتی برای بازی نسخه‌ی اصلی نداشته‌اند.

با توجه به محبوبیت Red Dead Redemption، تعجب آور است که این شرکت تلاشی برای انتشار مجدد آن انجام ندهد. با این وجود بازی هنوز برای کنسول‌های نسل هفتم پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ موجود است. Red Dead Redemption هرگز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر نشده است و در کنسول‌های مدرن به لطف برنامه‌ی بک‌آورد کامپبیلیتی ایکس‌باکس و سرویس استریمینگ PlayStation Now قابل بازی است. به وضوح تقاضا برای نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Red Dead Redemption وجود دارد، اما راک‌استار تاکنون تلاشی برای ساخت آن انجام نداده است.

شایعات همچنان وجود دارد که یک بازسازی از Red Dead Redemption در دست ساخت است. این شایعات مربوط به سال ۲۰۱۶ بود.خبر رسمی در این مورد اعلام نشده اما درز جدید خبری، ادعا می‌کند که که نسخه‌ی بازسازی واقعاً در حال توسعه است. گویا طرفداران قبل از رونمایی از بازی Grand Theft Auto 6 می‌توانند Red Dead Redemption Remaster را تجربه کنند.

این اولین بازری نیست که خبری در مورد یک نسخه‌ی بازسازی Red Dead Redemption می‌شنویم. سال گذشته، فروشگاه آمازون فاش کرد که عنوان Red Dead Redemption Remastered، با قیمت ۴۹٫۹۴ دلار و تاریخ انتشار ۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ لیست کرده است. این هرگز اتفاق نیفتاد، اما ممکن است این بازی برای عرضه در سال گذشته در نظر گرفته شده بود و به دلایلی تاخیر خورده است. باید منتظر اخبار بیشتر در آینده برای صحت این موضوعات باشیم. بازی Red Dead Redemption هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس است.

#ONLY_PS5Y.RGoryGhostPlayStation Studios PS5NavikmeysambDk-_-ManInsidegamerShinjiMikamiAmin
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید