تریلر جدید بازی Little Nightmares 2 با حضور درن براون منتشر شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱

استودیوهای تارسیر (Tarsier Studios) و شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) اخیراً تریلر جدیدی از بازی Little Nightmares 2 را منتشر نمودند که حاوی یک غافلگیری بزرگ بود.

در حقیقت، این غافلگیری به حضور آقای درن براون (Derren Brown)، روانشناس، مجری، بازیگر و نقاش مشهور انگلیسی در این تریلر بازمی‌گردد و تا کنون نیز اخبار دیگری پیرامون همکاری وی و شرکت بندای نامکو منتشر نشده است. همچنین در قسمت توضیحات این تریلر، متنی وجود داشت که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید.

خواب‌های بد چقدر قدرتمند و تسخیر کننده هستند؟ آیا صرفاً ساخته‌ی ذهنمان هستند و یا از چیزی شرور و اهریمنی سرچشمه می‌گیرند؟ و اما چه کسی بهتر از استاد روانشناس، درن براون می‌تواند آن‌ها را برای ما تفصیر کند؟

اما هم‌اکنون کمتر از یک هفته به انتشار بازی Little Nightmares 2 باقی مانده است و در روزهای آتی می‌توانیم سرگذشت Mono در قسمت دوم این مجموعه‌ی دوست‌داشتنی را دریابیم. همچنین در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Little Nightmares 2 در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ (۱۱ فوریه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، نسخه‌ی نینتندو سوییچ و نسل نهمی این عنوان نیز در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

12
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید