جزئیات جدیدی از محتوای آینده Red Dead Online برای سال ۲۰۲۱ منتشر شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
Red Dead Online

طی انتشار یک پست جدید در راکستار نیوزوایر (Rockstar Newswire)، استودیوی راکستار برخی از محتویات جدیدی را که به زودی به عنوان Red Dead Online اضافه خواهد شد، فاش کرد.

همانطور که می‌دانید بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption به صورت جداگانه عرضه شده است. حال راکستار با انتشار پستی، جزئیاتی از برنامه‌های این استودیو برای آینده‌ی این عنوان به اشتراک گذاشته است.

در این پست راکستار تأیید می‌کند که شغل‌های جدیدی، به عبارت دیگر نقش‌های جدیدی، به این بازی اضافه و بازی‌بازان با ماموریت‌ها و مراحل متنوع تازه‌ای روبه‌رو خواهند شد. در ادامه راکستار تایید کرد که این محتوای اضافی و نقش‌های جدید تنها برای حالت انفرادی بازی در دسترس خواهند بود و نمی‌توان این ماموریت‌ها را به صورت چند نفره انجام داد. علاوه بر این، راکستار اعلام کرد که تجهیزات، وسایل نقلیه، سلاح‌ها و مناطقی تازه برای اکتشاف به این عنوان اضافه خواهد شد و همچنین برای بازی GTA Online نیز به زودی محتوای اضافی منتشر خواهد شد.

منتظر اخبار بیشتری در مورد به روزرسانی‌های هیجان انگیز آینده برای هر دو عنوان آنلاین ما در امسال باشید. چیزهای زیادی در راه است از جمله فرصت های شغلی جدید و تک نفره برای بازی‌بازان Red Dead Online. همچنین به زودی رویدادهای بسیار بزرگی در هر دو عنوان Red Dead Online و  GTA Online برگزار خواهد شد که غافلگیری‌های متعددی را در آن‌ها شاهد خواهید بود. علاوه بر این مسابقاتی برای کسب امتیاز و پول بیشتر در این عناوین در راه است که به زودی اطلاعات بیشتری از آن‌ها منتشر خواهیم نمود. منتظر باشید!

متأسفانه، این جایی است که جزئیات به پایان می‌رسد و اطلاعات بیشتری از برنامه‌های آینده‌ی راکستار برای بخش آنلاین این دو بازی منتشر نشده است. البته همانطور که به یاد دارید، راکستار در ابتدای سال ۲۰۲۰ نیز چنین اخباری را منتشر نمود که گرچه سال خوبی بود، اما اینطور که به نظر می‌رسد پشتیبانی از Red Dead Online به نسبت پشتیبانی از GTA Online به شدت کمتر است که هم نکته‌ی مثبت و هم منفی به حساب می‌آید چرا که بخش چند نفره‌ی بازی GTA به شدت محبوب است و پشتیبانی گسترده از آن یک خبر خوب برای طرفداران آن به حساب می‌آید، اما با این حال نباید پشتیبانی از Red Dead Online کنار گذاشته شود و پتانسیل‌های این بازی بخاطر یک بازی که ۷ سال پیش منتشر شده، از دست برود.

در حال حاضر مشخص نیست که این نقش و شغل‌های جدید و این محتوای اضافی چه خواهد بود و همچنین هیچ خبری از تاریخ انتشار محتوای اضافی برای این دو عنوان آنلاین راکستار وجود ندارد. با این همه می‌توان تا حدودی از یک چیز مطمئن بود و آن هم این است که به نظر می‌رسد بازی Red Dead Online حداقل برای سال ۲۰۲۱ مورد توجه استودیوی راکستار قرار خواهد گرفت و به احتمال زیاد شاهد انتشار یک دی ال سی (DLC) یا محتوای داستانی اضافی برای این بازی خواهیم بود.

هم اکنون عنوان Red Dead Online بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس وان و سرویس گوگل استدیا (Stadia) در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی از اینجا مطالعه نمایید.

نظر شما در این باره چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

14
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید