یک کالکشن ارزشمند؛ نقدها و نمرات The Nioh Collection

18 بهمن 1399 - 13:06

عنوان The Nioh Collection روز گذشته به صورت رسمی برای پلی‌استیشن ۵ عرضه شد و حال در این بخش قصد داریم به بررسی نقدها و نمرات منتشر شده از این بازی بپردازیم.

مروری بر عنوان The Nioh Collection

مجموعه‌ی The Nioh Collection شامل نسخه‌های ریمستر شده‌ی عناوین Nioh و Nioh 2 به همراه بسته‌های الحاقی آن‌هاست. این کالکشن بر روی پلی‌استیشن ۵ از رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. همچنین در رزولوشن ۱۰۸۰P بر روی نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. کاربرانی که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Nioh 2 Complete Edition را دارند، می‌توانند نسخه‌ی ریمستر شده‌ی این بازی را به صورت رایگان بر روی پلی‌استیشن ۵ دریافت نمایند. از طرف دیگر، قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) و امکان انتقال فایل‌های ذخیره در Nioh 2 از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ به پلی‌استیشن ۵ نیز وجود دارد. همچنین این نسخه از بارگذاری سریع و بهره‌گیری از قابلیت‌های کنترلر DualSense نیز برخوردار است.

The Nioh Collection هم‌اکنون بر روی پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی آن را از طریق لینک درج شده مشاهده کنید. در ادامه به بررسی نقدها و نمرات این مجموعه می‌پردازیم.

GameSpew: 10/10

برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ که تاکنون سری بازی‌های Nioh را تجربه نکرده‌اند، تجربه‌ی The Nioh Collection ضروری است. هر دو نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Nioh در این کالکشن به صورت جداگانه در دسترس قرار دارند. هر دو عنوان نزدیک ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی سرگرم‌کننده را به بازی‌بازان ارائه می‌دهند و به لطف قدرت پلی‌استیشن ۵، با گرافیک بصری بهتری مواجه خواهند بود. این کالکشن مزیت نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه را به خوبی نمایش می‌دهد.

CGMagazine: 9/10

The Nioh Collection دو نسخه‌ی اول این بازی را با جلوه‌های بصری بهتر به مخاطبان ارائه می‌دهد. به طور کلی دارندگان پلی‌استیشن ۵ به لطف سخت‌افزار قدرتمند کنسول، پیشرفت‌های فنی متعددی را در این کالکشن تجربه و مشاهده خواهند کرد.

GameInformer: 8.8/10

این مجموعه بازگشتی ارزشمند برای افراد حرفه‌ای به‌منظور تجربه‌ی یک اثر بهینه و بهبود یافته از نظر بصری به همراه سلاح‌ها و قابلیت‌های مختلف است. برای بازی‌بازان تازه‌وارد، این مجموعه‌ی ریمستر شده بهترین راه برای تجربه‌ی سری بازی‌های Nioh خواهد بود.

IGN France: 8/10

تجربه‌ی دوباره‌ی بازی‌های Nioh همچنان حس خوبی دارد، به خصوص وقتی که روی کنسول پلی‌استیشن ۵ با کیفیت بالا انجام شود. اجرای بازی با کیفیت ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه یا به صورت ۱۲۰ هرتز، در کنار ارتقای بصری روی پلی‌استیشن ۵، راحتی بسیاری را برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد. حتی با وجود آن‌که انجین بازی و طراحی مراحل کمی قدیمی به نظر می‌رسند، اما بافت‎‌ها کمی بهبود یافته‌اند. بارگذاری سریع و استفاده از قابلیت‌های کنترل DualSense از دیگر موارد این نسخه به شمار می‌روند.

Jeuxvideo.com: 7.5/10

The Nioh Collection در زمینه‌ی ریمستر کردن خیلی خوب عمل نمی‌کند، اما محتوای گسترده‌ای را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد

Push Square: 7/10

The Nioh Collection دو عنوان ریمستر شده‌ی عالی و شش داستان گسترده را در یک بسته‌ی کامل به شما ارائه می‌دهد. علی‌رغم گسترده بودن، کمبود محتوای انحصاری یا ویژگی‌های جدید قابل توجه باعث شده است که فروش آن به سختی انجام شود. با این حال، استودیوی تیم نینجا بهانه‌ی خوبی را برای تجربه‌ی دوباره‌ی این عناوین ارائه داده است.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید