مدیرعامل گیرباکس به ساخت آی‌پی‌های جدید اشاره می‌کند

18 بهمن 1399 - 11:07

پس از خریداری شدن استودیوی گیرباکس (Gearbox) توسط امبریسر گروپ (Embracer Group)، مدیرعامل این استودیو اخیراً مصاحبه‌ای را در این خصوص انجام داده و به ساخت آی‌پی‌های جدید اشاره کرده است.

مدتی پیش کمپانی امبریسر گروپ که شرکت مادر تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) محسوب می‌شود، با قراردادی به ارزش ۱٫۳ میلیارد دلار استودیوی گیرباکس را خریداری کرد. به‌تازگی رندی پیچفورد (Randy Pitchford)، مدیرعامل گیرباکس، در مصاحبه با VentureBeat توضیح داد که این معامله با امبریسر گروپ به ساخت آی‌پی‌هایی جدید با مفاهیم متنوع کمک خواهد کرد.

برای بازی‌بازان چندین مورد وجود دارد که باید به آن توجه کرد. اول این‌که اگر به آی‌پی‌های گیرباکس نگاه کنید، می‌بینید که برخی عناوین باارزش وجود داشته و هر یک طرفداران بسیاری دارند که خواستار ارائه‌ی چیزهای جدیدی هستند. با داشتن منابع لازم، ساخت محتوا و سرگرمی‌های مورد نظر مخاطبان از آی‌پی‌های موجود امکان‌پذیر خواهد بود.

مشتریان این درخواست را از ما دارند و ما همه‌ی تلاش خود را خواهیم کرد تا مطابق با آن عمل کنیم. ما طرح‌های هنری مختلفی برای آی‌پی‌های جدید داریم. ما می‌توانیم منتظر یک شریک ناشر مناسب بمانیم که مایل به ریسک و قمار باشد. نمی‌خواهیم بر روی چیزی که قبلاً انجام داده‌ایم ریسک کنیم. ناشرانی که به خاطر آنچه می‌خواهیم در آینده ببینیم، ریسک‌های را متوجه ما کرده‌اند، همیشه پاداش آن را دریافت می‌کنند. اما برخی به دلایلی نمی‌توانند با این نوع ریسک‌پذیری راحت باشند. اکنون باید این خطر را بپذیریم.

هنگامی که اپیک گیمز معامله‌ی خود را انجام داد، آن‌ها درنهایت امتیاز Gears of War را به مایکروسافت فروختند. آن‌ها ریسک بزرگی را انجام دادند. اپیک گیمز نشان داد می‌تواند کاری را انجام دهد که قبلاً از آن انتظار نمی‌رفت و در نهایت بازی Fortnite را خلق کرد. البته ما مجبور نیستیم این کار را انجام دهیم. ما می‌توانیم بر روی آی‌پی‌های جدید و مختلف کار کنیم. این برای من فوق‌العاده هیجان‌انگیز است. احساس می‌کنم شروعی تازه برای ماست.

پس از عرضه‌ی موفقیت‌آمیز Borderlands 3، استودیوی گیرباکس در حال حاضر به عنوان ناشر بر روی بازی در حال توسعه‌ی Homeworld 3 نظارت دارد. این بازی زیر نظر استودیوی بلک‌برد اینتراکتیو (Blackbird Interactive) در دست ساخت قرار دارد و برای عرضه‌ در سه‌ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است.

meysambmatrix4221489Daenerys Targaryen@alistarمجید نوریa low spec gamer
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید