بسته الحاقی Endwalker بازی Final Fantasy 14 معرفی شد

18 بهمن 1399 - 10:07

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز در تازه‌ترین خبر خود به معرفی یک بسته الحاقی برای بازی Final Fantasy 14 پرداخت. ضمنا تریلری در خصوص این بسته در دسترس قرار گرفته است که هواداران نباید آن را از دست بدهند.

بدون شک Final Fantasy از برترین فرنچایزهای تاریخ بازی‌ها ویدئویی به حساب می‌آید که رضایت بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کرده است. یکی از این نسخه‌ها Final Fantasy 14 نام دارد که در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این عنوان نیز در راه است و امسال در تاریخی نامشخص به دست هواداران خواهد رسید. بنابراین در صورتی که از دوستداران این سری هستید، نسخه‌ی ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که شرکت اسکوئر انیکس به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

یکی از دلایل محبوبیت بازی Final Fantasy 14 تا این لحظه، پشتیبانی خوب تیم سازنده بوده است. تا به حال به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای این اثر عرضه شده است که نباید از نقش آن‌ها در بهتر شدن بازی غافل شد. البته چند وقتی می‌شود که هیچ محتویاتی به این بازی افزوده نشده است و این قضیه برای مدتی موجب نگرانی هواداران شده بود. چند ماه قبل هم گفته شد که در ماه فوریه جزئیاتی از محتویات تازه‌ی این نسخه منتشر خواهد شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال اسکوئر انیکس به وعده‌ی خود عمل کرده و ساخت یک بسته الحاقی تحت عنوان Endwalker را در دستور کار قرار داده است.

در واقع Endwalker چهارمین بسته الحاقی بازی Final Fantasy 14 به شمار می‌رود که تغییرات چشمگیری را هم در آن اعمال خواهد کرد. اکثر این تغییرات هم به بخش داستانی بازی مربوط می‌شود و طرفداران قادر هستند تا زمان بیشتری را در آن سپری نمایند. ضمنا رمز و رازهای فراوانی به آن اضافه خواهد شد تا افراد به کشف آن‌ها بپردازند. ظاهرا یک حالت دیگر نیز به منوی این نسخه افزوده می‌شود که به صورت آنلاین خواهد بود. بی‌شک تجربه‌ی این بخش با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد.

البته به گفته‌ی تیم سازنده، این اطلاعات شامل تمام محتویات بسته الحاقی Endwalker نیست. این تیم قصد دارد تا در آینده اطلاعات مفصلی را به دست هواداران برساند تا آن‌ها بیش از پیش با این بسته آشنایی پیدا کنند. فعلا یک تریلر جالب در این خصوص منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • soheil گفت:

    من ی زمان خوره ا سبک MMO بودم هزاران ساعت ورد اف وارکرفت لیچ کینگ و پلی دادم رو pc ولی برای ۲ سه ساعت این و بیشتر نتونستم تحمل کنم بازی روندش خیلی کند بود البته بیشتر جاها تحقیق کردم گفتن اوایلش حوصله سر بره و اگه بتونین تحمل کنین عاشقش میشید ک من نتونستم دووم بیارم البته باید ی فرصت دیگه بهش داد میدونم تو سال ۲۰۲۰ یکی از بهترین MMO ها شده