تیزری از محتوای آینده بازی Destruction AllStars منتشر شد

Destruction AllStars

یکی از توسعه دهندگان عنوان Destruction AllStars در مورد برنامه‌های تیم توسعه‌ی این اثر برای تازه و سرگرم کننده نگه داشتن این بازی از طریق انتشار محتوای جدید صحبت می‌کند.

هر ماه سونی (Sony) بازی‌های رایگان جدیدی را برای مشترکین PlayStation Plus منتشر می‌کند و در بیشتر ماه‌ها محبوبیت این عناوین به سرعت افزایش می‌یابد. استفاده از این موفقیت اولیه برای ماندگاری یک بازی بسیار مهم است. همچنین موفقیت و رشد محبوبیت یک بازی در ابتدای عرضه‌ی آن، به ویژه برای عناوین چند نفره، به طور بالقوه آینده‌ی استودیوی توسعه دهنده‌ی بازی را برای سال‌ها تضمین می‌کند. پس نباید تعحب آور باشد که عنوان Destruction AllStars طی بهمن-اسفند ۱۳۹۹ (فوریه ۲۰۲۱) به سرویس PlayStation Plus بیاید تا بتواند از طریق عرضه‌ی رایگان برای مشترکین این سرویس و همچنین ارائه‌ی محتواهای جذاب، محبوبیت خود را بین بازی‌بازان افزایش دهد تا به نوعی موجب تضمین آینده‌ی استودیوی سازنده‌ی آن گردد. بر طبق گفته‌ی سازندگان این بازی، قرار است تا محتواهای به شدت هیجان انگیز و جذاب متنوعی برای این عنوان منتشر شود و در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.

متأسفانه، در حال حاضر چیز زیادی از این برنامه‌ها و محتواهای آینده در دسترس نیست. بازی‌بازان باید به حرف جان مک لاولین (John McLaughlin)، یکی از توسعه دهندگان استودیوی XDev، اعتماد کنند. با این همه، بر طبق گفته‌ی مک لاولین، تیم توسعه دهنده‌ی Destruction AllStars قصد دارد تا محتواهای بسیار زیادی برای این بازی اکشن چند نفره طی سال ۲۰۲۱ ارائه دهد. آن‌ها می‌گویند که برای عنوان Destruction AllStars چیزهای جالب زیادی در راه است، اما تیم توسعه دهنده قصد دارد تا تعامل خود را با بازی‌بازان افزایش دهد تا اطمینان حاصل نماید که محتوای ارائه شده همان چیزی است که بازی‌بازان می‌خواهند.

بخشی از آنچه که مک لاویلین معتقد است به تازه نگه‌داشتن بازی Destruction AllStars کمک می‌کند، این است که حالت‌های مختلف بازی به شدت ماژولار و به نوعی تغییر پذیر هستند. این بدان معنی است که توسعه دهندگان می‌توانند به سهولت وارد حالت‌های متفاوت این عنوان شوند و آن‌ها را اصلاح نموده و یا نسبت به درخواست بازی‌بازان تغییر دهند. بدین وسیله توسعه دهندگان می‌توانند با استفاده از این انعطاف پذیری هر حالت مختلف از این بازی را به سرعت به حالات جدیدی تبدیل کنند. مک لاولین هیچ مثال خاصی از این روش و تاثیر آن را ارائه نمی‌دهد، اما می‌توان تا حدودی تصور کرد که با این روش احتمالا شاهد حالات متنوعی از این بازی خواهیم بود.

انتظارها به سر رسید! بازی Destruction AllStars از امروز در PlayStation Plus در دسترس همگان قرار می‌گیرد.

هفت نکته‌ی کاربردی برای شروع این بازی در اینجا.

دانلود ویدیو

با این حال حالات جدید بازی تمام آن چیزی نیست که برای آینده‌ی Destruction AllStars در نظر گرفته شده است. مک لاولین همچنین تأیید می‌کند که این عنوان با وسایل نقلیه، شخصیت‌های جدید و لوازم تزئینی متنوع به روز خواهد شد. هدف این است که همیشه چیزهای جدیدی برای بازگشت بازی‌بازان در این عنوان وجود داشته باشد و همچنین قرار است تا دنیای این بازی میزبان مسابقات متفاوت و محتواهایی شگفت انگیز گردد.

اظهار نظرهای مک لاولین برای هیچ یک از طرفداران عناوین ویدیویی که قبلاً یک بازی سرویس محور انجام داده‌اند، تعجب آور نخواهد بود. موضوع این نیست که آیا تیم توسعه‌ی این اثر می‌خواهد محتوای بیشتری ارائه دهد یا خیر، در واقع سوال اصلی اینجاست که آیا می‌تواند این کار را به اندازه کافی سریع و راضی کننده انجام دهد؟ بازی های سرویس محور که محبوبیت زیادی دارند، به شدت نیازمند ارائه‌ی محتوای جدید با سرعت بالا هستند، در غیر این صورت بازی‌بازان خسته می‌شوند و به راحتی آن را دور می‌اندازند. این مورد اگر مدیریت نشود می‌تواند که به خودی خود به یک بحران جدید به ویژه برای استودیوهای کوچک بدل شود.

اینطور که به نظر می‌رسد، عنوان Destruction AllStars باید ظرف یک ماه آینده و بعد از آن ارزش خود را به بازی‌بازان ثابت نماید. این بازی تنها دو روز پیش به سرویس PlayStation Plus آمده است، اما بازی‌بازان به سرعت شروع به پرسیدن سوال‌های متفاوتی در زمینه‌ی آینده‌ی این عنوان از توسه دهندگان نموده‌اند.

در حال حاضر بازی Destruction AllStars در ابتدای شروع مسیر خود قرار داد و امید است که تیم آن بتواند با به روزرسانی های متفاوت این عنوان را در اوج نگه داشته و از پتانسیل آن حداکثر استفاده را ببرد.

Destruction AllStars هم اکنون بر روی پلی‌استیشن ۵ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. همچنین می‌توانید تا از اینجا به نقد و نمرات این عنوان دسترسی پیدا کنید.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید