شایعه: بازی Battlefield 6 شامل تخریب آسمان‌خراش‌های متعددی می‌شود

17 بهمن 1399 - 16:10

احتمالاََ بازی Battlefield 6 تمرکز جدی بر روی محیط تخریب‌پذیر و همچنین مکانیک‌های مرتبط داشته باشد. به نظر می‌رسد که بازی‌باز توانایی تخریب آسمان‌خراش‌های درون بازی را به طور تمام و کمال دارد و جالب است بدانید که آن‌ها به صورت برنامه‌نویسی شده ارائه نمی‌شوند بلکه در جریان گیم‌پلی شاهدشان هستیم.

تام هندرسون (Tom Handerson)، یک منبع داخلی معتبر پیرامون بازی Battlefield، در توییت‌های جدید خود به تخریب آسمان‌خراش‌های از پیش برنامه‌نویسی نشده اشاره دارد. هندرسون در گذشته به درستی جزئیات مهمی را از سری Battlefield فاش کرده است.

توییت‌های هندرسون به وضوح به ما می‌گویند که بازی Battlefield 6 شامل تخریب‌پذیری‌هایی می‌شود که ما تا به امروز ندیده‌ایم. بر اساس تعاریف او، این تخریب‌پذیری‌ها به شدت واقع‌گرایانه و باشکوه خواهند بود. اطلاعات زیادی در مورد Battlefield 6 در دست نداریم، اما آقای اندرو ویلسون (Andrew Willson)، مدیرعامل الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، در جریان ارائه‌ی آخرین گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که به‌زودی اخبار و اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بعدی Battlefield ارائه می‌شود. ویلسون وعده داد که این نسخه‌ی جدید در پاییز سال جاری منتشر خواهد شد. وی توضیح داد که بازی جدید از نهایت قدرت کنسول‌های نسل نهم برای ارائه‌ی نبردهای گسترده با تعداد بازی‌بازان بیشتر استفاده خواهد کرد. همچنین طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که این نسخه‌ی جدید در بهار سال جاری میلادی رسماً معرفی شود. گفته می‌شود وسعت نقشه‌ها در این بازی بی‌سابقه خواهد بود و همه‌ی المان‌هایی که سری Battlefield با آن شناخته می‌شود، به سطح جدیدی ارتقا خواهند یافت.

از طرفی طبق آخرین شایعات منتشر شده از این عنوان، سرویس محبوب Battlelog که در عناوین Battlefield 3 ،Battlefield 4 و Battlefield Hardline مورد استفاده قرار گرفته شده بود، قرار است در نسخه بعدی این سری بازگردد.

-amirhosein-OriginalDaltonSami 227Y.RLittle∞GodPlayStation Studios PS5A²S²pideymeysambهادی صفاییMahyarMsmDaenerys TargaryenDk-_-ManT800Erfan nakhaee
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید