بازی‌های رایگان جدید فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

طبق اطلاعات منتشر شده، عناوین Metro: Last Light Redux و For the King بازی‌های رایگان جدید فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) هستند.

یکی از مزایای بزرگ برای کاربران فروشگاه اپیک گیمز، وجود بازی‌های رایگان است. جدیدترین عناوین رایگان این فروشگاه، تنوع خوبی را برای لذت بردن بازی‌بازان از یک اثر تیراندازی پسا آخرالزمانی و یک بازی استراتژیک روگ‌لایک (Roguelike) فراهم می‌کند.

روز گذشته شرکت اپیک گیمز جدیدترین عناوین رایگان فروشگاه خود را برای هفته‌ی جاری اعلام کرد. از ۴ فوریه، بازی‌های Metro: Last Light Redux و For the King در فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان برای مدت‌زمان محدودی (یک هفته) در دسترس خواهند بود. بازی Metro: Last Light Redux یکی از بهترین عناوین تیراندازی پسا آخرالزمانی به شمار می‌رود و طرفداران بازی‌های شوتر از تجربه‌ی آن لذت خواهند برد. همچنین بازی For the King همچنین نیز با ترکیب بی‌نظیر عناصر بازی‌های روگ‌لایک و استراتژی مورد ستایش بسیاری از منتقدان قرار گرفته است. حال با توجه به رایگان بودن بازی، تجربه‌ی آن ارزشمند خواهد بود.

تاکنون تعداد کاربران فروشگاه اپیک گیمز به بیش از ۱۶۰ میلیون نفر رسیده است. شرکت اپیک گیمز اعلام کرده است که در سال ۲۰۲۰، ۱۰۳ عنوان رایگان برای رایانه‌های شخصی از طریق این فروشگاه عرضه شده‌اند. با توجه به روند فعلی، به نظر می‌رسد رشد و پیشرفت فروشگاه اپیک گیمز همچنان ادامه خواهد داشت.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید