آکیرا یامائوکا از ساخت نسخه‌ای جدید از سری Silent Hill خبر داد

17 بهمن 1399 - 00:19

بازی جدید در سری Silent Hill ممکن است طبق گفته‌ی آهنگساز معروف این سری آکیرا یامائوکا در دست ساخت باشد.

سری Silent Hill یکی از محبوب ترین‌ها میان مخاطبان بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. پس از این‌که شرکت کونامی (Konami)، خبر از لغو شدن عنوان Silent Hills که توسط هیدئو کوجیما ساخته شده بود داد، موج ناامیدی بسیاری میان هواداران منتشر شد. آکیرا یامائوکا، آهنگساز سری Silent Hill، که جدیدا آهنگسازی بازی The Medium را دست ساخت داشته است، در مصاحبه با ALHub’s BoJrayed فاش کرد که او پروژه‌ی بزرگی برای انجام دادن دارد، اما هنوز نمی‌تواند جزئیات آن را افشا کند.

هنگامی که از یامائوکا در مورد پروژه‌های آینده‌ی او سوال شد در پاسخ گفت:

من مشغول کار بر روی پروژه‌ای هستم که تابستان امسال معرفی خواهد شد، اما تا قبل از این معرفی نمی‌توان صحبت بیشتری در مورد آن داشته باشم. این را بدانید که این پروژه ای محصولی است که خیلی از شما منتظر آن هستید تا درباره‌اش بشنوید.

در حالی که او به وضوح تأیید نکرد که روی یک بازی Silent Hill کار می‌کند، تصور این‌که او درباره‌ی چیز دیگری صحبت کند دشوار است. این مصاحبه عمدتا معطوف به کارهای اخیر وی با استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) بر روی پروژه‌ی The Medium بود که هفته‌ی گذشته منتشر شد. اخبار جدیدی منتشر شده که استودیوی بلوبر در حال ساخت پروژه‌ی بعدی خودش است، اما در مورد بازگشت یامائوکو به این اثر صحبتی مطرح نشده است.

تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که منتظر بمانیم تا سرنخ‌های بیشتری توسط توسعه‌دهندگان برای بازی شایعه شده، منتشر شود. پس از اتفاقات ناامید کننده در طی سالیان گذشته بسیاری از هوادارن این سری مشتاق نسخه‌ی جدیدی از این سری هستند. اگر پروژه‌ی بعدی یامائوکا همان چیزی است که امیدواریم “درباره اش بشنویم”، باید منتظر یک اثر بزرگ باشیم.

شما می‌توانید نقد و بررسی بازی The Medium را که آهنگسازی آن توسط آکیرا یامائوکا بود از اینجا مطالعه کنید.

-amirhosein-#ONLY_PS5P.morganA²S²pideymeysambMahyarMsmpower by x gamesDaenerys TargaryenAGMDk-_-Man@alistargamer999active666ShinjiMikamiKaneko
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید