گزارش: دو نسخه‌ از سری Battlefield: Bad Company در حال بازسازی بوده‌اند

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴

گزارش جدیدی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی دایس (DICE) در گذشته در حال ساخت دو نسخه‌ی بازسازی شده از سری فرعی Battlefield: Bad Company بوده‌اند.

بدون شک یکی از بزرگترین مجموعه‌های شرکت الکترونیک آرتس و یکی از برترین عناوین تیراندازی تاریخ را می‌توان سری محبوب Battlefield به شمار آورد. اخیرا شرکت الکترونیک آرتس در خبری رسمی اعلام کرد که قرار است نسخه‌ی بعدی این سری در بهار سال جاری میلادی معرفی شود. با این حال هنوز هیچ جزئیاتی در مورد داستان، حالت‌های چند نفره و گیم‌پلی این اثر منتشر نشده است. حال به تازگی خبرهایی غیر رسمی به گوش می‌رسند که به بازسازی دو نسخه‌ی قدیمی از سری Battlefield اشاره دارند.

کسانی که امیدوارند بازی بعدی Battlefield نسخه‌ی بعدی Battlefield: Bad Company باشد، احتمالا از شنیدن این شایعه کمی ناامید تخواهند شد. اخیرا آقای جف گراب (Jeff Grubb) در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر اظهار داشت که نسخه‌ی بعدی Battlefield: Bad Company در برنامه‌های آینده‌ی شرکت الکترونیک آرتس جایی ندارد. آقای گراب افزود که با این حال شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی دایس در گذشته در حال توسعه‌ی نسخه‌های بازسازی شده از Battlefield: Bad Company و Battlefield: Bad Company 2 بوده‌اند اما به محض رسیدن آقای وینس زمپلا (Vince Zampella) به ریاست استودیوی دایس، روند توسعه‌ی این دو بازی تا تاریخ نامعلومی متوقف شده است و این استودیو در حال حاضر بر روی نسخه‌ای اصلی از سری Battlefield کار می‌کند.

همچنین آقای جف گراب در توضیحات خود افزود که شرکت الکترونیک آرتس در مورد توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری فرعی Battlefield: Bad Company بسیار محتاطانه عمل خواهد کرد و تنها روند توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی را هنگامی آغاز می‌کند که از موفقیت آن اطمینان داشته باشد؛ چرا که به عقیده‌ی آقای گراب، این سری فرعی برای مجموعه‌ی Battlefield و شرکت الکترونیک آرتس به مانند یک برگ برنده به شمار می‌آید.

13
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید