گزارش: دو نسخه‌ از سری Battlefield: Bad Company در حال بازسازی بوده‌اند

15 بهمن 1399 - 22:24

گزارش جدیدی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی دایس (DICE) در گذشته در حال ساخت دو نسخه‌ی بازسازی شده از سری فرعی Battlefield: Bad Company بوده‌اند.

بدون شک یکی از بزرگترین مجموعه‌های شرکت الکترونیک آرتس و یکی از برترین عناوین تیراندازی تاریخ را می‌توان سری محبوب Battlefield به شمار آورد. اخیرا شرکت الکترونیک آرتس در خبری رسمی اعلام کرد که قرار است نسخه‌ی بعدی این سری در بهار سال جاری میلادی معرفی شود. با این حال هنوز هیچ جزئیاتی در مورد داستان، حالت‌های چند نفره و گیم‌پلی این اثر منتشر نشده است. حال به تازگی خبرهایی غیر رسمی به گوش می‌رسند که به بازسازی دو نسخه‌ی قدیمی از سری Battlefield اشاره دارند.

کسانی که امیدوارند بازی بعدی Battlefield نسخه‌ی بعدی Battlefield: Bad Company باشد، احتمالا از شنیدن این شایعه کمی ناامید تخواهند شد. اخیرا آقای جف گراب (Jeff Grubb) در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر اظهار داشت که نسخه‌ی بعدی Battlefield: Bad Company در برنامه‌های آینده‌ی شرکت الکترونیک آرتس جایی ندارد. آقای گراب افزود که با این حال شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی دایس در گذشته در حال توسعه‌ی نسخه‌های بازسازی شده از Battlefield: Bad Company و Battlefield: Bad Company 2 بوده‌اند اما به محض رسیدن آقای وینس زمپلا (Vince Zampella) به ریاست استودیوی دایس، روند توسعه‌ی این دو بازی تا تاریخ نامعلومی متوقف شده است و این استودیو در حال حاضر بر روی نسخه‌ای اصلی از سری Battlefield کار می‌کند.

همچنین آقای جف گراب در توضیحات خود افزود که شرکت الکترونیک آرتس در مورد توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری فرعی Battlefield: Bad Company بسیار محتاطانه عمل خواهد کرد و تنها روند توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی را هنگامی آغاز می‌کند که از موفقیت آن اطمینان داشته باشد؛ چرا که به عقیده‌ی آقای گراب، این سری فرعی برای مجموعه‌ی Battlefield و شرکت الکترونیک آرتس به مانند یک برگ برنده به شمار می‌آید.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Painkiller گفت:

  وینس زامپلا کی شد رئیس دایس ?:-)
  به بتلفیلد بعدی خیلی امیدوار تر شدم اگه مثل همین بد کمپانی یه بخش داستانی خوب هم داشته باشه دیگه شاهکاره

  • ایشون رئیس استودیو respawn بود و بعد اخراج یا شاید هم خروج از اکتیویژن اون استودیو رو درست کرد
   بعدش این چند ماه اخیر رفت شعبه لس آنجلس dice اونجا رئیس شد
   یه بارم گفته بود سر انتقام از فلان بازی call of duty رو ساختیم
   بعد واسه انقام از call of duty رفت titan fall رو ساخت
   اما چون فن بیس نداشت اصلا موفقیتی کسب نکرد و شکست اقتصادی هم موقع عرضه خورد
   الان میخواد با بتلفیلد انتقام بگیره

   • recidivist گفت:

    تا اون جایی که یادمه انتقام از medal of honor بود
    تا جایی که به COD میگفتن medal of honor killer حالا هم که COD killer و… این داستان ادامه داره
    فقط کسی این وسط Fortnite killer و GTAOnline Killer نساخت؟ 😀 😀

 • رو گیمپس بازی میکنم

 • mosii-sh گفت:

  امیدوارم حقیقت داشته باشه
  داستان بازی بد کمپانی ۲ و خیلی دوست داشتم
  بتلفیلد ۶ هم امیدوارم بخش داستانی خوب بزارن براش
  بتلفیلد ۵ داستانش اشغال ب تمام معنا بود ( شخصی)

 • حالا میاد یه داستان یه ساعته بی سر و ته و قاطی پاتی و نامربوط بهم واسه آفلاین میزاره این دیگه باس فقط آنلاین شه دایس ضعیفتر از اونیه که بتونه بازی آفلاین بسازه