آشوب و هرج و مرج؛ نقد‌ها و نمرات بازی Destruction Allstars [به‌روزرسانی]

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹

بازی Destruction Allstars، عنوان مسابقه‌ای آرکید استویدیو لوسید گیمز (Lucid Games)، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار دارد. اخیراً منتقدین نیز این عنوان را تجربه و بررسی کرده‌اند. پس اگر می‌خواهید بدانید که اولین بازی بزرگ فرست پارتی ۲۰۲۱ پلی‌استیشن ۵ چگونه عمل کرده‌ است، با ما همراه باشید.

Destruction Allstars یک عنوان Racing با تمرکز بر روی نابود کردن رقبا است که بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به صورت پیاده و در حین رانندگی به درگیری با دیگر شرکت کنندگان بپردازند. با ارائه‌ی ۱۶ شخصیت با قابلیت‌های مختلف و همچنین استفاده از ۲۸ وسیله‌ی نقلیه‌ی حاضر در بازی، در مسابقات پرهرج و مرج Destruction Allstars شرکت کرده و به قهرمان تبدیل شوید.

ساخته‌ی لوسید یک عنوان جذاب است که از ویژگی‌های جذاب کنسول پلی‌استیشن ۵ مانند بارگذاری سریع، تریگر‌های انطباقی، بازخورد لمسی و صدای سه بعدی به طور کامل پشتیبانی کرده و یک تجربه‌ی نسل بعدی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. بازی Destruction Allstars علاوه بر ارائه‌ی مسابقات بزرگ ۱۶ نفره‌ی آنلاین برای رقابت میان دوستان، شامل بخش تک‌نفره نیز می‌شود.

حال بیایید ببینیم که آیا بازی Destruction Allstars توانسته است منتقدین را راضی کند یا خیر.

GameCrate 9/10

شاید Destruction Allstars آن عنوان فوق العاده‌ای نباشد که شما را به خرید پلی‌استیشن ۵ مجاب کند، اما هر کسی که صاحب یک پلی‌استیشن ۵ است، می‌تواند آن را به لیست بازی‌های خود اضافه کند. این قطعاً یکی از بهترین مزایای داشتن یک پلی‌استیشن ۵ محسوب می‌شود.

Daily Star 8/10

این بازی یک عنوان اعتیاد آور و به شدت سرگرم کننده است که به طور کامل بر روی تجربه‌ی آنلاین با دیگران تمرکز دارد. این بازی حس یک عنوان اورجینال را دارد، حتی اگر تعدادی از عناصر آن از بازی‌های دیگر قرض گرفته شده باشند. اگر یک اشتراک پلی‌استیشن پلاس دارید، بدون شک باید قبل از این‌ که بازی برای فروش در دسترس قرار بگیرد، آن را در طی دو ماه آینده به صورت رایگان دریافت کنید. Destruction Allstars یک بازی عالی جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است که ماه خسته کننده‌ی فوریه را با تصادف‌های رنگارنگ خود جذاب‌تر خواهد کرد.

GamePro Germany 7.8/10

من Destruction Allstars را دوست دارم. واقعاً خیلی آن را دوست دارم. هرج و مرج گیم‌پلی من را به یاد شب‌های زیادی که با پلی‌استیشن ۱ به تجربه‌ی Demolition Racer و Destruction Derby پرداختم، می‌اندازد. همیشه اتفاقی در حال رخ دادن است، همیشه در جایی شاهد تصادف هستیم؛ من هیچ‌وقت خسته نشدم.

Critical Hit 7.5/10

Destruction Allstars‌ هم‌زمان یک چیز جدید و آشنا بوده، اما بازی مجموعه‌ا‌ی از ماشین‌های تازه‌، حالت‌ها و رانندگی دیوانه کننده است که پتانسیل زیادی برای آینده دارد. یک Destruction Derby دیوانه کننده با تعدادی ویژگی آزار دهنده؛ عنوانی با جذابیت‌های متعدد که به وقت شما احترام می‌گذارد و با رویکرد پرانرژی خود و تعدادی ایده‌ی جدید به جنگ با رقبا می‌رود.

Millenium 7/10

Destruction Allstars نقاط قوت زیادی دارد. یک بازی مطابق سلیقه‌ی عموم و عنوانی قابل دسترس، کارگردانی بسیار خوب و یک چرخه‌ی گیم‌پلی که یادگیری آن آسان است، اما برای تسلط کامل بر روی آن نیاز به صرف زمان دارد. ما از کوبیدن به دیگران و پرش بر روی سکو‌ها برای تعویض ماشین‌ها و همچنین آزاد کردن قدرت قهرمان‌های بازی بسیار لذت بردیم. با این حال، پیش بینی احتمال موفقیت بازی در آینده کار سختی است. با توجه به انحصار بازی بر روی پلی‌استیشن ۵ و قیمت بالای آن، ممکن است این عنوان نتواند به یک جامعه‌ی بزرگ برسد.

VGC 4/10

از میان ۴ حالتی که در زمان عرضه قابل دسترس هستند، دو حالت به نوعی اضافی و بدون بالانس هستند. محتوای تک‌نفره محدود است و اگر می‌خواهید حتی ذره‌ای بیشتر از محتوای ارائه شده داشته باشید، باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. این موضوع سبب می‌شود تا Destruction Allstars حس یک محصول پوچ و ناشیانه را داشته باشد که لحظات سرگرم کننده‌ی آن در یک چشم به هم زدن سپری می‌شوند.

29
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید