نسخه‌ی جدید Battlefield در بهار سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد

15 بهمن 1399 - 10:09
Battlefield

اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه‌ی بعدی Battlefield در تعطیلات آخر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد و در بهار امسال نیز از آن رونمایی می‌شود.

بدون شک سری بازی‌های Battlefield جزو محبوب‌ترین عناوین تیراندازی در بخش چندنفره محسوب می‌شوند. حال پس از سه سال وقفه، نسخه‌ی جدید این فرنچایز در تعطیلات سال ۲۰۲۱ رسماً عرضه خواهد شد.

آقای اندرو ویلسون، مدیرعامل الکترونیک آرتس در جریان ارائه‌ی آخرین گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که به‌زودی اخبار و اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بعدی Battlefield ارائه می‌شود. ویلسون وعده داد که این نسخه‌ی جدید در پاییز سال جاری منتشر خواهد شد. وی توضیح داد که این بازی جدید از نهایت قدرت کنسول‌های نسل نهم برای ارائه‌ی نبردهای گسترده با تعداد بازی‌بازان بیشتر استفاده خواهد کرد. همچنین طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که این نسخه‌ی جدید در بهار سال جاری میلادی رسماً معرفی شود. گفته می‌شود وسعت نقشه‌ها در این بازی بی‌سابقه خواهد بود و همه‌ی المان‌هایی که سری Battlefield با آن شناخته می‌شود، به سطح دیگری ارتقا خواهند یافت.

پیش از این شایعاتی در خصوص وجود نقشه‌هایی با ۱۲۸ بازی‌باز در این نسخه منتشر شده بود. همچنین در این شایعات اشاره شده بود که این نسخه به صورت میان نسلی عرضه خواهد شد. در هر صورت باید تا زمان معرفی رسمی نسخه‌ی جدید Battlefield و ارائه‌ی اطلاعات تازه منتظر بمانیم.

Y.Rمحسن رضوی فرPlayStation Studios PS5meysambDaenerys TargaryenDk-_-Man@alistarP.G
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید