سازندگان بازی Subnautica برای ساخت نسخه‌ی دوم علاقه‌مند هستند

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸

تیم سازنده‌ی بازی Subnautica امروز اعلام کرد که برای ساخت نسخه‌ی دوم از این اثر اشتیاق فراوانی دارد. حال باید منتظر بود و دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

Subnautica از سری آثار جذاب در سبک‌های بقا و جهان‌باز است که در آن باید تجهیزات لازم را برداشته و به دنیای زیر آب سفر کنید. شما در اقیانوس به دنبال کشف رمز و رازهای گوناگون هستید، اما موجودات و سایر خطرها تهدیدتان خواهند کرد و باید از آن‌ها جان سالم به در ببرید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. حتی نسخه‌ی دیگری تحت عنوان Subnautica: Below Zero نیز به دست علاقه‌مندان رسید که جذابیت‌های خاص خود را داشت. این نسخه در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام برای رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و در تاریخی نامشخص از بهار امسال به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ هم خواهد رسید. قابل ذکر است که شرکت آن‌نون ورلدز اینترتینمنت (Unknown Worlds Entertainment) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

امروز مصاحبه‌ای با اعضای سازنده‌ی بازی Subnautica صورت گرفت و آن‌ها نشان دادند که برای ساخت دومین نسخه و ساخت یک فرنچایز جذاب علاقه‌مند هستند. این طور که پیداست، سفر به اعماق آب‌ها برای این تیم بسیار لذت‌بخش بوده است. این مصاحبه باعث شد که بسیاری از طرفداران در انتظار ساخت نسخه‌ی بعدی باشند. البته هنوز مشخص نیست که آیا شرکت ذکر شده این پروژه را آغاز خواهد کرد یا خیر. بنابراین به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون این موضوع، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید