تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Apex Legends مشخص شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷

استودیوی ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Apex Legends بر روی کنسول نینتندو سوییچ را مشخص کرد.

Apex Legends از سری آثار مهیج در سبک‌های اکشن و تیراندازی بوده که در سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار گرفت و اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. در این عنوان باید کنترل شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و بخش‌های مختلفی را برای رقابت با دیگران آغاز نمایید. در این بین سلاح‌ها و آیتم‌های زیادی نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد تا استفاده‌های مناسبی از آن‌ها داشته باشید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این عناوین هستید، Apex Legends را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت ریسپاون اینترتیمنت و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته‌اند. این بازی چندی پیش رکورد جدیدی را از نظر تعداد بازی‌بازان هم‌زمان در استیم ثبت کرد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

همان‌طور که اطلاع دارید، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Apex Legends در دست ساخت قرار دارد و اخیرا هم اخبار و شایعات زیادی پیرامون آن عرضه شده است. حال امروز آگاه شدیم که این نسخه قرار است در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ (۹ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار گیرد. جالب است بدانید که شرکت پنیک باتن (Panic Button) نیز در توسعه‌ی این نسخه شریک بوده است. این نسخه شامل تمام به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی است که تا به حال برای این عنوان منتشر شده است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Apex Legends، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید