سی‌دی‌ پراجکت بابت استفاده از مادها در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Cyberpunk 2077 هشدار می‌دهد

15 بهمن 1399 - 00:40

اگرچه این عنوان از قابلیت پشتیبانی از مادها نیز برخوردار است، اما سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) هنگام استفاده از این مادها در پلتفرم رایانه‌های شخصی عنوان Cyberpunk 2077، یک آسیب پذیری را شناسایی کرده است.

از زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077، استودیوی سی‌دی پراجکت چند ماه کاملاً پرحاشیه داشته است. این عنوان با مشکلات فنی و دوره‌ی سخت بازپرداخت، سعی کرده در ادامه‌ی راه مشکلات بازی‌اش را جبران کند. با این حال، به نظر می‌رسد پس از انتشار مادها برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، برخی از موانع فنی اضافی ممکن است در بازی ایجاد شود. طبق حساب پشتیبانی توییتر سی‌دی پراجکت رد، این استودیو خواستار هشدار نسبت به بازی‌بازانی است که از مادها برای نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی بازی Cyberpunk 2077 استفاده می‌کنند.

این استودیو ذکر کرده است که با استفاده از مادها، باعث وجود برخی مشکلات در بازی می‌شود. استودیو اظهار داشت که در اسرع وقت به این مساله رسیدگی خواهد کرد. در حال حاضر، سی‌دی پراجکت به بازی‌بازان بازی پیشنهاد داده است که سعی کنند از مادها برای برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی خودداری کنند. این استودیو در تلاش است تا به رفع مشکلات فنی این عنوان بپردازد. در ماه گذشته، این استودیو، بابت نحوه‌ی انتشار بازی در قالب یک پیام ویدئویی از مخاطبان عذرخواهی کرد. آن‌ها به بیان برنامه‌های خود در ادامه‌ی سال ۲۰۲۱ برای این بازی پرداختند.

نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را از اینجا بخوانید.

xbox and haloP.morganAmirtheGRB❾❻︵✎﹏ȏṃıԀmeysambDk-_-Mana low spec gamer
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید