کیفیت Microsoft Flight Simulator بر روی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس «عالی» خواهد بود

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۱

از زمان عرضه‌ی بازی تحسین شده‌ی Microsoft Flight Simulator بر روی رایانه‌های شخصی، طرفداران این سری به دنبال تجربه‌ی بازی بر روی کنسول‌های مایکروسافت بوده‌اند. با توجه به کیفیت بسیار بالای بصری این عنوان بر روی رایانه‌های شخصی، Microsoft Flight Simulator چگونه قرار است بر روی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس اجرا شود؟

خبر خوب این است که طبق صحبت‌های اخیر یورگ نیومن (Jorg Neumann)، رهبر تیم توسعه‌ی Microsoft Flight Simulator، اصلاً نیازی نیست نگران این موارد باشیم. در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Twinfinite، نیومن تجربه‌ی نسخه‌ی کنسولی Microsoft Flight Simulator را با اجرای آن بر روی کارت‌های گرافیک مختلف مقایسه کرد و قول داد که عملکرد بصری و فنی بازی بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس عالی خواهد بود.

با توجه به ایکس‌باکسی که خریداری کرده‌اید، تجربه‌ی بازی مانند اجرای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با کارت‌های گرافیک مختلف است و شما می‌توانید تنظیمات را تغییر دهید. بازی از نظر بصری و فنی عالی خواهد بود. همچنین این عنوان حالا از بازی بین پلتفرمی پشتیبانی می‌کند که مزیت خوبی است. شما می‌توانید بازی را بر روی ایکس‌باکس تجربه کنید و سپس فایل‌های ذخیره‌ی ابری خود را به رایانه‌های شخصی انتقال داده و بازی خود را ادامه دهید.

نیومن در ادامه توضیح داد که آن‌ها بخش‌های آموزش و یادگیری این نسخه از Microsoft Flight Simulator مقداری را تغییر داده‌اند تا بازی برای کاربران کنسولی قابل دسترس‌تر باشد. البته لازم به ذکر است که این تغییرات بر روی عمق عناصر شبیه سازی تاثیری نخواهند گذاشت.

ما هیچوقت عمق شبیه سازی را کاهش نخواهیم داد، اما بخش‌هایی در قسمت یادگیری وجود دارند که می‌توانیم آن را بهبود دهیم. ما آموزش‌ها را با دقت مشاهده می‌کنیم. افراد زیادی آن‌ها را تجربه می‌کنند و این آموزش‌ها تا حد زیادی قابل دسترس هستند، اما احتمالاً ما می‌توانیم آن‌ها را بهبود داده و کاری کنیم تا این آموزش‌ها از دید یک شخص تازه وارد کم‌تر ترسناک به نظر برسند. می‌خواهیم به آن‌ها آموزش‌های کوچکی را ارائه دهیم تا واقعاً آن‌ها را یاد بگیرند.

بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این در حالی است که نسخه‌ی کنسولی این عنوان در تابستان امسال برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد. همچنین باید یادآوری کنیم که اگرچه هنوز خبری از نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی نشده، اما مایکروسافت احتمال انتشار این نسخه را به طور کامل رد نکرده است. شما می‌توانید نقد و بررسی Microsoft Flight Simulator را از این‌ نشانی مطالعه کنید.

13
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید