MLB The Show 21 و Judgement برای رایانه های شخصی منتشر نخواهند شد

14 بهمن 1399 - 22:25

به تازگی سونی و سگا اخبار نامیده کننده‌ای در خصوص نسخه رایانه‌های شخصی اسپین-آف سری یاکوزا یعنی Judgement و MLB The Show 21 منتشر کردند.
طبق آخرین اخبار منتشر شده از سگا (SEGA) و همچنین سونی (Sony)، عناوین MLB The Show 21 و اسپین-آف عنوان Yakuza یعنی Judgement برای رایانه‌های شخصی منتشر نخواهند شد.
با اعلام سونی عنوان MLB The Show 21 تنها برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و همچنین برای اولین بار برای کنسول‌های شرکت رقیب یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد اما خبری از انتشار بر روی رایانه‌های شخصی نیست.
در جهت تکمیل اخبار نامیدکننده برای این پلتفرم، سگا نیز اعلام کرد که اسپین-آف سری یاکوزا یعنی judgment در ماه آپریل پیش‌رو برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و همچنین سرویس استادیا منتشر خواهد شد و باز هم خبری از انتشار برای رایانه‌های شخصی نیست.
برخی از گزارشات حاکی از این هستند که سگا قردادی با گوگل امضا کرده است که این ناشر را از انتشار بازی‌ برای رایانه‌های شخصی منع می‌کند، پس با این‌حساب علاقمندان برای تجربه Judgement چاره‌ای جز استفاده از سرویس استادیا ندارند.

AmirtheGRBmeysamb@alistarErfan nakhaee
PC
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید