فهرست بازی‌های ماه فوریه‌ی سرویس PlayStation Now معرفی شدند

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲

به تازگی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی (Sony Interactive Entertainment) به معرفی بازی‌های ماه فوریه‌ی سرویس PlayStation Now پرداخت و اعلام کرد بازی‌بازان می‌توانند از هم‌اکنون تا پایان ماه جاری میلادی به تجربه‌ی آن‌ها بپردازند.

Playstation Now یک سرویس اشتراک محتوا از طریق پردازش ابری به شمار می‌آید که در ژانویه ۲۰۱۴ میلادی و در جریان رویداد CES به صورت رسمی توسط شرکت سونی معرفی شد. این سرویس به مشترکان اجازه می‌دهد تا بازی‌های کنسول‌های‌ پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ را بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلی‌استیشن ۵ استریم کنند.

این سرویس در طول سال‌های اخیر به شدت گسترش یافته است. از سال ۲۰۲۰، بیش از ۸۰۰ بازی در این سرویس موجود بوده‌اند که بیش از ۳۰۰ مورد آن در پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ برای دانلود در دسترس قرار داشته‌اند. به طور کلی هر ماهه بازی‌های جدیدی به این سرویس اضافه می‌شوند. پس از هفت روز استفاده‌ی آزمایشی رایگان از این سرویس، سه قیمت‌ مختلف برای اشتراک در دسترس شما قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که برای بازی‌های PlayStation Now، پرداخت هزینه‌ی اشتراک جداگانه برای بخش چندنفره‌ی آنلاین نیاز نخواهد بود. سه گزینه‌ی قیمت‌گذاری هم به بخش تک‌نفره و هم به محتوای بخش چندنفره آنلاین امکان دسترسی می‌دهند.

حال به تازگی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به معرفی عناوین ماه فوریه‌ی این سرویس پرداخته است. این بازی‌های رایگان شامل WWE 2K Battlegrounds و Call of Duty: Black Ops III به همراه Darksiders Genesis ،Detroit: Become Human ،Hotline Miami 2: Wrong Number و Little Nightmares می‌شوند که دو عنوان نخست تا روز ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ (۲ آگست ۲۰۲۱ میلادی) و سایر عناوین تا پایان ماه فوریه‌ی ۲۰۲۱ در دسترس کاربران سرویس PlayStation Now قرار خواهند گرفت.

15
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید