شعبه‌ی مونترال کانادای استودیوی کوانتیک دریم افتتاح شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸

به تازگی شرکت توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی، کوانتیک دریم (Quantic Dream) در خبری رسمی اعلام کرد که شعبه‌ای جدید را در مونترال کانادا به رهبری رئیس سابق ایدوس مونترال (Eidos Monteal) یعنی آقای Stephane D’Astous افتتاح کرده است و این شخص مدیریت عموم وظایف این مجموعه‌ی جدید را بر عهده خواهد داشت.

همچنین آقای Yohan Cazaus که پیش از این در تیم طراحی گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla به عنوان عضو ارشد فعالیت داشته است نیز به عنوان کارگردان فنی و مدیر طراحی و توسعه‌ی گیم‌پلی در کنار آقای D’Astous به ساخت پروژه‌ی جدید شرکت کوانتیک دریم در استودیوی مونترال خواهد پرداخت.

در همین راستا آقای Guillaume de Fondaumiere که مدیر عامل شرکت کوانتیک دریم بوده و حال رئیس شعبه‌ی جدید مونترال نیز به حساب می‌آید، در یک بیانیه اعلام داشت:

افتتاح شعبه‌ی مونترال یک گام بزرگ در جهت توسعه‌ی پروژه‌ی جدید ما خواهد بود. در هر صورت چندین پروژه را برای آینده برنامه‌‌ریزی کرده‌ایم و همین امر ما را وادار کرد شعبه‌ای جدید در مونترال کانادا را تاسیس نموده و نیروهای جدیدی را برای برنامه‌های خود در سال ۲۰۲۱ استخدام نماییم. ما قصد داریم برای استودیوی جدید مونترال تا پایان سال ۲۰۲۱ بیش از ۵۰ نیروی جدید متشکل از متخصصان ساخت و توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی را جذب نماییم.

برای من مایه‌ی افتخار و خوشنودی است که به شرکت کوانتیک دریم پیوستم و این استودیوی جدید را در مونترال تأسیس کردم. تولیدات شرکت کوانتیک دریم از بسیاری جهات و به ویژه به علت سطح بالای کیفیت خود در میان بازی‌بازان برجسته شده‌اند. هدف ما جذب استعدادهای باتجربه در شعبه‌ی مونترال خواهد بود و برای این کار از متخصصان کانادا و ایالات متحده در زمینه‌های طراحی، برنامه‌نویسی و ساخت انیمیشن استفاده خواهیم کرد. بدون شک این گروه متخصص می‌توانند به همکاران پر تلاش ما در شعبه‌ی پاریس جهت تولید بازی‌های AAA برای کنسول‌های نسل نهمی و رایانه‌های شخصی یاری رسانند.

همچنین آقای دیوید کیج (David Cage) که به عنوان مدیر عامل و کارگردان در استودیوی کوانتیک دریم در حال فعالیت است، اعلام کرد که جذب این استعدادهای جدید در شعبه‌ی مونترال می‌تواند به آن‌ها در توسعه‌ی پروژه‌های متفاوت و بلندپروازانه بسیار کمک کند و راه را برای گسترش و پیشرفت این استودیو هموار سازد.

 

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید