تریلر زمان عرضه‌ی Destruction AllStars یک بازی پر از هیجان را وعده می‌دهد

14 بهمن 1399 - 19:34

بازی اکشن هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد و تریلر زمان عرضه‌ی این عنوان نیز یک بازی پر از هیجان و زد و خرد را وعده می‌دهد.

پس از سال‌ها به‌نظر می‌رسد که بازی‌های اکشن پر زد و خرد با وسائل نقلیه دوباره راه خود را به صنعت بازی‌های ویدیویی باز کردند و مورد استقبال بازی‌بازان نیز قرار می‌گیرند. از جمله این عناوین نیز می‌توان به بازی چند نفره و انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۵ یعنی Destruction AllStars اشاره نمود که توسط استودیوی لوسید گیمز (Lucid Games) برای کنسول شرکت سونی توسعه یافته است. همچنین، شرکت سونی به مناسبت عرضه‌ی این بازی تریلر زمان انتشار آن را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که به وضوح نشان از یک بازی پر از هیجان دارد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰ دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

همان‌طور که در تریلر فوق قابل مشاهده است، این بازی شامل چندین شخصیت خواهد بود که هرکدام ویژگی‌ها و مهارت‌های مختص خود را دارند. همچنین، برخلاف رسم همیشگی این سبک از بازی، بازی‌بازان در میانه‌های بازی قابلیت خارج شدن از اتومبیل را داشته و شاهد یک بازی ترکیبی تماماً اکشن خواهیم بود. از طرفی دیگر، تخریب پذیری بسیار خوب به نمایش درآمده در این بازی نیز به خوبی در تریلر فوق نمایان شده است و به نظر می‌رسد که استودیوی لوسید گیمز نگاه ویژه‌ای به این قابلیت داشته است.

بازی Destruction AllStars، هم‌اکنون به صورت انحصاری در اختیار دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار دارد. همچنین، مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس نیز قادر هستند تا این بازی را در ماه جاری (فوریه ۲۰۲۱) به صورت رایگان دریافت کنند.

-amirhosein-Y.RSAMAN Ghost of Sparta❾❻︵✎﹏ȏṃıԀmeysambKarrarErfan nakhaee
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید