قد شخصیت خون‌آشام بازی Resident Evil Village یعنی Lady Dimitrescu مشخص شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹
بازی Resident Evil: Village

پس از پرسش و پاسخ‌های طرفداران مجموعه‌ی Resident Evil، کارگردان هنری این بازی در جواب سوالی مبنی بر قد شخصیت زن خون‌آشام این بازی یعنی Lady Dimitrescu اعلام کرد که او حتی از Mr. X و Nemesis بلندتر بوده و ۲٫۹ متر قد دارد.

برخلاف بسیاری از بازی‌بازان طرفدار مجموعه‌ها، معمولاً طرفداران Resident Evil هستند که توجه بسیار ویژه‌ای بر روی شخصیت‌های آنتاگونیست ماجرا داشته و با پرسش و پاسخ‌های پیرامون آن‌ها، سعی دارند تا هیجان خود را در نقطه‌ی اوج ثابت نگه دارند. برای مثال، در بازی Resident Evil 2 با Mr. X روبرو شدیم و در بازی Resident Evil 3 نیز این وظیفه بر عهده‌ی Nemesis افسانه‌ای بود و همان‌طور که در نمایش‌های بازی Resident Evil Village مشخص شد، به‌نظر می‌رسد که در این بازی نوبت به شخصیت زن خون‌آشام بلند قدی به نام Lady Dimitrescu رسیده باشد تا توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند.

اما پس از اشاراتی به قد او در نمایش‌ها و مصاحبه‌های استودیوی توسعه‌دهنده، طرفداران این بازی مشتاق شدند تا از کم و کیف ماجرا سردر آورند و به همین دلیل پرسش‌های فراوانی در این زمینه را روانه‌ی شبکه‌های اجتماعی توسعه‌دهنده‌ی آن کردند. سپس، نوبت به شرکت کپکام (Capcom) رسید تا به این اشتیاق پاسخ دهد و آقای تومونوری تاکانو (Tomonori Takano)، کارگردان هنری Resident Evil Village در پیامی که توسط صفحه رسمی توییتر Resident Evil منتشر شد از طرفداران این مجموعه به دلیل استقبال فراوان از آن تشکر کرد و اعلام کرد که قد Lady Dimitrescu معادل ۹ فوت و ۶ اینچ (۲٫۹ متر) خواهد بود.

در واقع، این بدان معناست که او از هر دو شخصیت مذکور یعنی Mr. X و Nemesis افسانه‌ای بلندتر است و برای آگاه شدن از چگونگی شخصیت پردازی او باید تا زمان انتشار بازی صبر کنیم.

بازی Resident Evil Village، در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

33
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید