طراح بازی Perfect Dark از استودیوی The Initiative جدا شد

14 بهمن 1399 - 14:04

آقای درو ماری (Drew Murray)، مدیر طراح بازی Perfect Dark، با انتشار بیانیه‌ای جدایی خود را از استودیوی اینیشیتیو (The Initiative) اعلام کرد.

شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۸ میلادی، استودیوی جدیدی را تحت عنوان اینیشیتیو با هدف ساخت عناوین AAA تاسیس کرد. از زمان تاسیس، توسعه‌دهندگان باتجربه‌ای از استودیوهای مختلف به اینیشیتیو پیوستند. در جریان رویداد The Game Awards 2020، با انتشار یک تریلر به صورت رسمی از ریبوت عنوان Perfect Dark رونمایی شد. با این حال، اخیراً یکی از افراد کلیدی این پروژه از استودیوی اینیشیتیو جدا شده است.

درو ماری، که از نوامبر ۲۰۱۸ به عنوان مدیر بخش طراحی در استودیوی اینیشیتیو مشغول به کار بوده است، اخیراً با انتشار توییتی جدایی خود را از این استودیو اعلام کرد. وی در بیانیه‌ی خود توضیح داد که زندگی خارج از کارش نیازمند توجه بیشتری است و به همین دلیل از سمت خود کناره‌گیری می‌کند. همچنین فیل اسپنسر (Phil Spencer) نیز با انتشار پیامی از درو ماری به خاطر نقش وی در تاسیس اینیشیتیو و کار بر روی اولین بازی این استودیو تشکر کرد.

آقای ماری پیش از پیوستن به استودیوی اینیشتیو، به مدت ۱۰ سال در صنعت بازی‌سازی حضور داشته است. وی پیش از این که به عنوان کارگردان بر روی بازی Sunset Overdrive کار کند، سابقه‌ی کار بر روی عنوان Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction و سه‌گانه‌ی Resistance را نیز در کارنامه‌ی خود داشت.

بازی Perfect Dark برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. تاریخ انتشار این بازی تاکنون مشخص نشده است.

-amirhosein-Y.RP.morganAmirtheGRBYunesمحسن رضوی فرA²S²pideyNavikmeysambDaenerys TargaryenAGMFarzadbd@alistarمجید نوریSam_fisher_47X.gamergamerWarden EternalNinja Theory
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید