به‌روزرسانی جدید بازی Fall Guys فردا عرضه می‌شود

14 بهمن 1399 - 09:50

شرکت مدیاتونیک (Mediatonic) که در گذشته به معرفی تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Fall Guys پرداخته بود، امروز اعلام کرد که بازی‌بازان از فردا قادر به دریافت آن خواهند بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، Fall Guys از سری آثار بتل رویال است که بازی‌بازان را در دنیایی رنگارنگ و بسیار جذاب قرار می‌دهد. بخش‌های متنوعی در منوی این عنوان به چشم می‌خورد و طرفداران برای کسب پیروزی باید ماموریت‌های گوناگونی را انجام دهند تا سرانجام پاداش‌های لازم را دریافت کنند. این بازی اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و به سرعت هم با استقبال خوبی از سوی افراد مواجه شد. پس در صورتی که شما هم از علاقه‌مندان به این عناوین هستید، Fall Guys را در لیست عناوین خود قرار دهید. قابل ذکر است که دو شرکت مدیاتونیک و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

چندی پیش اطلاعاتی از به‌روزرسانی جدید این عنوان منتشر شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده نمایید. ظاهرا قرار است یک بخش، ۴۰ ماموریت و لباس‌های تازه‌ای به این عنوان اضافه گردد که بدون شک رضایت هواداران را به دنبال خواهد داشت. به گفته‌ی مدیاتونیک، این‌ به‌روزرسانی از فردا در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین فصل جدید این بازی نیز از فردا آغاز خواهد شد که هرگز نباید آن را از دست داد.

بازی Fall Guys در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل تجربه است. ضمنا شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی این عنوان بر روی دیگر پلتفرم‌ها نیز به گوش می‌رسد که در نهایت باید دید که اتفاقاتی برای آن رقم خواهد خورد.

meysambDk-_-Man
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید