به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Sniper Ghost Warrior Contracts منتشر شد

14 بهمن 1399 - 09:08

استودیوی سی‌آی گیمز (CI Games) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts را در دسترس قرار داد که به حل برخی از مشکلات آن می‌پردازد.

Sniper Ghost Warrior Contracts از سری عناوین هیجان‌انگیز در سبک تیراندازی است که در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و به محبوبیت نسبتا زیادی هم دست یافت. به دلیل استقبال خوب بازی‌بازان، تیم سازنده تصمیم گرفت تا نسخه‌ی دوم آن را نیز در دست توسعه قرار دهد. البته این نسخه فعلا تاخیر خورده است و از تاریخ دقیق انتشار آن خبری نیست. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. قابل ذکر است که شرکت سی‌آی گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر این بازی را به عهده داشته است.

یکی از دلایل محبوبیت بازی Sniper Ghost Warrior Contracts را باید پشتیبانی خوب تیم سازنده به حساب آورد. هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای این اثر در دسترس قرار می‌گیرند و تغییراتی را در آن اعمال می‌کنند. متاسفانه این بازی هنوز ایراداتی در خود دارد که توسط هواداران گزارش می‌شوند. حال سازندگان نسبت به عرضه‌ی یک به‌روزرسانی تازه اقدام کرده‌اند و هم‌اکنون برای طرفداران قابل دانلود است. به وسیله‌ی این به‌روزسانی، درصد زیادی از نواقص و باگ‌های این عنوان برطرف می‌شوند و بازی‌بازان با خیال راحت‌تری می‌توانند آن را تجربه نمایند. ظاهرا افراد در خصوص ذخیره‌سازی Sniper Ghost Warrior Contracts نیز مشکلاتی داشتند که خوشبختانه آن نیز رفع شد. بنابراین نتیجه می‌گیریم که دریافت این به‌روزرسانی برای طرفداران الزامی خواهد بود.

در صورت دریافت اخبار بیشتر در خصوص بازی Sniper Ghost Warrior Contracts و یا نسخه‌ی دوم آن، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم سعید آقابابایی را از این صفحه مطالعه نمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید