طرفداران Resident Evil برای کمک‌های مالی به یاد بازیگر صداپیشه Jeanette Maus متحد می‌شوند

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۷

طرفداران سری Resident Evil برای کمک به مخارج پزشکی به پیج GoFundMe Jeanette Maus کمک می‌کنند.

همان‌طور که ممکن است هفته گذشته‌ی شنیده باشید، Jeanette Maus که صداپیشه‌ی شخصیت‌های مختلف در بازی Resident Evil Village بود، متاسفانه پس از هشت ماه مبارزه با سرطان روده‌ی بزرگ، در سن ۳۹ سالگی درگذشت. Maus صداپیشگی یکی از دختران لیدی دیمیترسکو را برعهده داشت. جامعه‌ی هوادارن این بازی به سرعت برای تسلیت مرگ این صداپیشه دور هم جمع شدند و همچنین ضمن ابراز همدردی صمیمانه‌ی خود، طرفداران خواستار این بودند که با اهدای پول برای حمایت از دوستان و خانواده‌ی Maus در این شرایط دشوار، کمک‌های بیشتری ارائه بدهند.

انجمن Resident Evil کمک‌های مالی به صفحه‌ی GoFundMe ماوس ارائه داده‌اند که برای کمک به تسویه‌ی حساب صورت‌حساب‌های پزشکی ماوس است. صورت‌حساب‌هایی که نه تنها شامل درمان‌های سرطان، بلکه بیماری ژانت کرون نیز می‌باشد. با هدف تعیین شده در ابتدا ۶۰ هزار دلار، صفحه‌ی GoFundMe اکنون هدف اصلی خود را پشت سر گذاشته و در حال حاضر ۶۱،۴۹۶ دلار به‌دست آورده است.

این یک حرکت بسیار بزرگی است که به خانواده‌ی ماوس کمک می‌کند تا قبض‌های بیمارستان را در حالی که ژانت در طول مبارزه با سرطان قادر به کار نبود، پرداخت کند. این امر باید به هزینه‌های تدفین ماوس و سایر مسائل مربوط نیز تعلق بگیرد.

26
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید