بازی Gran Turismo 7 شباهت بیشتری به عناوین کلاسیک این مجموعه خواهد داشت

13 بهمن 1399 - 19:28

آقای کازونوری یامااوچی (Kazunori Yamauchi)، در آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که بازی Gran Turismo 7 در مقایسه با GT Sport، شباهت بیشتری به عناوین کلاسیک این مجموعه خواهد داشت.

هم‌اکنون و حداقل تا پیش از مشخص شدن تاریخ عرضه‌ی بازی بعدی مجموعه‌ی Forza، می‌توان Gran Turismo 7 را به عنوان مورد انتظارترین بازی ریسینگ نامید که برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده‌ است و طبق گفته‌ی یامااوچی، طرفداران نسخه‌های قدیمی و کلاسیک این مجموعه می‌توانند از آن لذت دوچندانی ببرند. همچنین در ادامه می‌توان صحبت‌های وی را به طور کامل مطالعه کنید:

من فکر می‌کنم که عنوان Gran Turismo از زمان خلق شدن در حال تکامل و آزمون و خطا بوده و با تغییر هر نسل نیز تغییرات و چالش‌های جدیدی را در خود دیده است. در نتیجه، هرکدام از بازی‌های این مجموعه طرفداران خاص خودش را دارد ولی همین موضوع گاهی اوقات باعث سردرگمی نیز می‌شود. به عنوان مثال، Gran Turismo Sport که هم اکنون نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد، چالش‌هایی نظیر نیازمندی اتصال دائمی به اینترنت برای دستیابی به برگزاری مسابقات eSports را پیش روی خود دید که ممکن است تا برای برخی از بازی‌بازان عجیب به‌نظر برسد. به هر ترتیب، ما حدود ۹٫۵ میلیون کاربر داریم که به مرور زمان و ذره ذره جذب این بازی شدند و به همین دلیل نیز پشتیبانی از این بازی در سه سال گذشته به تدریج روند صعودی گرفت.

همچنین، فکر می‌کنم که Gran Turismo Sport با هدفی بلند پروازانه توسعه و منتشر شد و Gran Turismo 7 نیز با به ارث بردن صفات مثبت آن، قصد دارد تا از عناصر ویژه‌ی نسخه‌ی اول و چهارم استفاده کند و بهترین تجربه‌ی ممکن از یک Gran Turismo را ارائه کند. در نتیجه، برای کسانی که از دیرباز طرفداران این مجموعه بودند، Gran Turismo 7 در عین جذابیت کمی نوستالژیک نیز خواهد بود.

بازی GT Sport که در ابتدای عرضه‌ی خود در مقایسه با دیگر عناوین Gran Turismo از محتوای بسیار کمتری بهره‌ می‌برد، در نهایت با نظرات نه چندان مثبت منتقدان و بازی‌بازان روبرو شد. اما استودیوی پولیفونی دیجیتال (Polyphony Digital) در طول این زمان با انتشار به‌روزرسان‌های رایگان در صدد ارتقای سطح کیفی این بازی برآمد و هم‌اکنون آمار ۱۶۸ ماشین و ۲۹ پیست زمان عرضه‌ی آن به ۳۳۷ ماشین و ۶۰ پیست رسیده است.

بازی Gran Turismo 7 در تاریخی نامشخص از سال جاری میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

-amirhosein-FanresidentevilSAMAN Ghost of SpartaPlayStation Studios PS5A²S²pideymeysambAGMPLAYSTATION ON TOPgamer
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید