شرکت نینتندو: قصد نداریم به این زودی‌ها از مدل جدید کنسول نینتندو سوییچ رونمایی کنیم

13 بهمن 1399 - 20:05

شرکت نینتندو (Nintendo) به تازگی باری دیگر تأکید کرده است که قرار نیست حداقل طی چند ماه آینده شاهد معرفی نسخه‌ی به‌روز شده و قدرتمندتری از کنسول نینتندو سوییچ باشیم.

مدتی قبل بود که شایعات متعددی پیرامون نسخه‌ی قدرتمند‌تر کنسول نینتندو سوییچ در سراسر اینترنت منتشر شد و با توجه به منطقی بودن عرضه‌ی نسخه‌ی به‌روزرسانی شده‌ی کنسول نینتندو سوییچ که هم‌اکنون در حال ورود به چهارمین سال عرضه‌ی خود است، این اخبار مورد توجه بسیاری از بازی‌بازان قرار گرفت.

اما طولی نکشید که سران این شرکت به شایعات واکنش نشان داده و اعلام کردند که در حال حاضر بر روی توسعه‌ی نسخه‌ی قدرتمند‌تر کنسول نینتندو سوییچ مشغول به کار نیستند.

Nintendo Switch

حال شرکت نینتندو به تازگی جلسه‌ی مالی سه ماهه‌ی خود را برگزار کرده است و طی آن مطابق انتظارات به انتشار اطلاعاتی از میزان فروش سخت‌افزار و نرم‌افزارهای مربوط به کنسول موفق نینتندو سوییچ پرداخته است. اما در پایان این جلسه همانند رسم همیشگی به تعدادی از سوالات خبرنگاران پاسخ داده شده است. یکی از این سوالات که مربوط به خبرنگار و‌ب‌سایت بلومبرگ (Bloomberg) بوده است، باری دیگر در رابطه با کنسول قدرتمندتر کنسول نینتندو سوییچ سوال پرسیده شده است که آقای شانتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، رئیس کمپانی نینتندو به آن پاسخ داده‌اند.

بر اساس صحبت‌های آقای شانتارو فوروکاوا، همان‌طور که این شرکت پیش‌تر نیز اعلام کرده بود، قرار نیست به این زودی‌ها شاهد عرضه و یا حتی معرفی مدل جدیدی از کنسول نینتندو سوییچ باشیم. با این وجود همان‌طور که از صحبت‌های رئیس کمپانی نینتندو نیز پیداست، ایشان به صورت کامل احتمال عرضه‌ی کنسول جدید از خانواده‌ی کنسول‌های نینتندو سوییچ را رد نکرده‌اند و بعید نیست تا حدود یک الی دو سال آینده شاهد معرفی نسخه‌ی قدرتمند‌تر کنسول نینتندو سوییچ باشیم.

اگرچه در پایان باید این احتمال را در نظر داشته باشیم که کمپانی نینتندو نیز همچنان تصمیم قاطعی برای انتشار کنسول ارتقاء یافته‌ی نینتندو سوییچ نگرفته باشد. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

مهدى قانع‌پسندmeysambDaenerys TargaryenErfan nakhaee

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید