آقای میچ دایر به تیم نویسندگان بازی Gotham Knights پیوست

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

آقای میچ دایر (Mitch Dyer)، نویسنده‌ی آثاری همچون Star Wars Battlefront II و Star Wars: Squadrons به تازگی اعلام کرده‌اند که به تیم نویسندگان جدیدترین اثر در حال توسعه‌ی استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترآل (WB Games Montréal) یعنی Gotham Knights پیوسته‌اند.

بدون شک بازی Gotham Knights را در کنار سه‌گانه‌ی Batman Arkham راک‌استدی استودیوز (Rocksteady Studios) می‌توان یکی از پرپتانسیل‌ترین آثار اخیر بخش سرگرمی‌های تعاملی کمپانی وارنر برادرز (Warner Bros. Interactive Entertainment) در زمینه‌ی داستان‌سرایی دانست که در رویداد DC FanDome از آن رونمایی شد.

Gotham Knights

حال به تازگی آقای میچ دایر که می‌توان آن را یکی از نویسندگان نام‌دار صنعت بازی‌های ویدئویی به شمار آورد، در حساب توییتری خود اعلام کرده‌اند که در سال ۲۰۲۱ بر روی بازی Gotham Knights مشغول به کار خواهند بود. شما در ادامه می‌توانید پیامی را که ایشان در رابطه با این موضوع با طرفداران به اشتراک گذاشته‌اند را مشاهده کنید:

یک چیز فوق‌العاده درباره‌ی سال ۲۰۲۱ این است که من در حال کار کردن بر روی بازی Gotham Knights هستم.

تیم WB Montreal شگفت‌انگیز است، آن‌ها در حال توسعه‌ی یک اثر بسیار ویژه هستند. بی‌صبرانه منتظرم تا زمان به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر از بازی Gotham Knights با شما فرا برسد.

بازی Gotham Knights در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

9
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید