فروش کلی بازی Animal Crossing: New Horizons به ۳۱٫۱۸ میلیون نسخه رسید

13 بهمن 1399 - 12:18

شرکت نینتندو در جریان ارائه‌ی گزارش مالی منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰، آمار فروش برخی از عناوین انحصاری خود را اعلام کرد. طبق این آمار، تاکنون ۳۱٫۱۸ میلیون نسخه از بازی Animal Crossing: New Horizons به فروش رفته است.

بر اساس اعلام شرکت نینتندو، بازی Animal Crossing: New Horizons در سه‌ماهه‌ی منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰، حدود ۵٫۱۴ میلیون نسخه فروخته و فروش کلی آن در مجموع به ۳۱٫۱۸ میلیون رسیده است. همچنین بازی Super Mario 3D All-Stars نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است و از زمان انتشار تاکنون ۸٫۳۲ میلیون نسخه از آن به فروش رفته‌اند.

از دیگر بازی‌های نینتندو سوییچ می‌توان به فروش ۳ میلیون نسخه‌ای Paper Mario: The Origami King، فروش ۱٫۰۸ میلیون نسخه‌ای Mario Kart Live: Home Circuit و همچنین فروش بازی Pikmin 3 Deluxe با ۱٫۹۴ میلیون نسخه اشاره کرد. Mario Kart 8 Deluxe با فروش ۸٫۶۴ میلیونی در این دوره‌ی مشخص، عملکرد خوبی را برجای گذاشته و فروش کلی آن به ۳۳٫۴۱ میلیون نسخه رسیده است.

به‌طور کلی، فروش بخش نر‌م‌افزار نینتندو به ۷۵٫۸۵ میلیون رسیده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته حدود ۴۳ درصد افزایش داشته است. این دوره‌ی سه‌ماهه می‌تواند برای نینتندو سوییچ سودآور باشد، چراکه عناوینی مانند Super Mario 3D World + Bowser’s Fury و Bravely Default 2 در ماه فوریه منتشر خواهند شد.

مجید نوری
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید