ویدئویی از تعویض آسان صفحات کناری کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱

در حال حاضر شرکت سونی به جز انتشار چند نسخه‌ی بسیار ویژه و گران‌قیمت از کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵، تنها به فروش رنگ سفید آن می‌پردازد و سایر طرح و رنگ‌ها هنوز به صورت رسمی به بازار عرضه نشده‌اند.

با این وجود، طراحی کنسول پلی‌استیشن ۵ و به خصوص صفحات کناری آن به گونه‌ای است که قابلیت جداسازی داشته و بازی‌بازان می‌توانند به دلخواه آن‌ها را رنگ‌آمیزی و شخصی‌سازی نمایند. حتی اخیرا وب‌سایت Platestation قصد فروش چند طرح زیبا و منحصر به فرد در رنگ‌های مختلف از صفحات کناری کنسول پلی‌استیشن را داشت که با اقدام قانونی شرکت سونی مواجه شد. با این حال اخبار منتشر شده، نشان می‌دهند این شرکت هنوز به دنبال ثبت رسمی محصولات خود و فروش آن‌ها است.

در همین راستا وب‌سایت دیگری تحت عنوان CMP اخیرا ویدئویی از صفحه‌ی رنگ‌آمیزی شده‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ را عرضه کرد تا از این طریق آسان بودن شخصی‌سازی و جای‌گذاری این صفحات بر روی بدنه‌ی کنسول را نشان دهد. باید توجه داشت که این صفحات نمایش داده شده تفاوت‌های دیگری به مانند محل‌های تهویه با نسخه‌ی اصلی دارد و به ادعای شرکت CMP، این امر اختلالی در سیستم هوارسانی و تهویه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ ایجاد نخواهد کرد.

طبق ویدئوی منتشر شده توسط وب‌سایت CMP، به نظر می‌رسد متصل کردن این صفحات به مانند صفحات اصلی کنسول پلی‌استیشن ۵ آسان باشد. علاوه بر این، شرکت CMP به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد که رنگ و طرح دلخواه خود را از قبل سفارش دهند و حتی تغییراتی در محل‌های تهویه‌ی هوا نیز ایجاد نمایند. لازم به ذکر است که این صفحات به صورت جداگانه برای دو نسخه‌ی استاندارد و دیجیتالی کنسول پلی‌استیشن ۵ به فروش خواهند رسید.

در حال حاضر فروشگاه CMP تنها اجازه‌ی فروش تنها هزار واحد از این صفحات را خواهد داشت که هر کدام با قیمت ۵۰ دلار عرضه می‌شوند. طرفدارانی که دوست دارند کنترلر و حتی نوار مشکلی و میانی کنسول خود را نیز شخصی‌سازی کنند، می‌توانند مجموعه‌ای به صورت ست به قیمت ۷۰ دلار را از این وب‌سایت خریداری نمایند. در پایان ویدئوی منتشر شده از اتصال صفحات کناری کنسول پلی‌استیشن ۵ را می‌توانید در زیر تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

23
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید