جزئیاتی از به‌روزرسانی جدید بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

تیم سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator تا چند روز دیگر یک به‌روزرسانی را به دست هواداران خواهد رساند. حال اطلاعاتی از این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است که برای علاقه‌مندان جالب توجه خواهد بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، شبیه‌سازی یکی از ژانرهای محبوب دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. این سبک از دسته‌های مختلفی هم تشکیل شده است که شبیه‌سازی پرواز را باید یکی از جذاب‌ترین‌ها به شمار آورد. تا به حال بازی‌های گوناگونی از این دسته منتشر شده‌اند که رضایت بازی‌بازان را به دنبال داشته‌اند. Microsoft Flight Simulator نیز یکی از همین عناوین است که جدیدترین نسخه‌ی آن اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرده است. حال دارندگان کنسول ایکس‌باکس سری ایکس نیز می‌توانند از این عنوان لذت ببرند. قابل ذکر است که شرکت اسوبو (Asobo) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

در بازی Microsoft Flight Simulator قادر هستید تا هدایت هواپیماهای مختلف را به دست گرفته و سفری به دور دنیا داشته باشید. جزئیات نقشه‌های این بازی یکی از نکاتی است که باعث تعجب افراد زیادی شده است. خوششبختانه پشتیبانی تیم سازنده نیز از این اثر خوب بوده و تا کنون به‌روزرسانی‌های جالبی برای آن منتشر شده است. چندی پیش هم یک به‌روزرسانی مربوط به نقشه‌ی بریتانیا معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

با وجود تمام امکانات خوب Microsoft Flight Simulator، برخی مشکلات در گیم‌پلی آن می‌تواند برای هواداران آزار دهنده باشد. به عنوان مثال، گفته می‌شود که نقشه‌‌ی مربوط به کشورهای فرانسه، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ ایراداتی در خود دارد و به خوبی به جزئیات آن پرداخته نشده است. در همین راستا، تیم سازنده قصد انتشار یک به‌روزرسانی تازه را دارد تا نواقص گفته شده را برطرف کرده باشد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسانی مشخص نیست، اما این اتفاق به احتمال فراوان در ماه مارس رخ خواهد داد. در گذشته نیز مشکلات نقشه‌ی کشور ژاپن برطرف شده بود که استقبال طرفداران را به دنبال داشت.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Microsoft Flight Simulator، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی این اثر به قلم آریا مقدم را از این نشانی مطالعه نمایید.

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید