بسته الحاقی Silent Hill برای بازی Dark Deception: Monsters & Mortals معرفی شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶

طرفداران سری Silent Hill احتمالاً دیگر به این موضوع عادت کرده‌اند، اما ظاهراً یک بار دیگر قرار است شاهد حضور این مجموعه در یک بازی دیگر باشیم. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی ترسناک چندنفره‌ی Dark Deception: Monsters & Mortals قرار است محتویاتی از سری Silent Hill را به عنوان بسته الحاقی دریافت کند.

متاسفانه در حال حاضر تنها یک تیزر کوتاه از این بسته الحاقی منتشر شده است که اطلاعات زیادی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد. جالب است بدانید که جمله‌ی معروف «In my restless dreams, I see that town… Silent Hill» در این تریلر شنیده می‌شود که به نسخه‌ی دوم سری Silent Hill اشاره می‌کند. اگرچه در ابتدا به نظر می‌رسد که کونامی (Konami) قصد دارد تا بخشی از محتویات Silent Hill 2 را در دسترس بازی‌بازان Dark Deception: Monsters & Mortals قرار دهد، اما در این تریلر شاهد تصاویری از نسخه‌ی اول و نسخه‌ی سوم سری نیز هستیم. پس احتمال دارد که بسته الحاقی Silent Hill شامل محتویاتی از هر سه نسخه‌ی اول مجموعه شود.

اگر به خاطر داشته باشید، سال گذشته شاهد انتشار یک بسته الحاقی برای Dead by Daylight بودیم که شخصیت نمادین Pyramid Head را به این بازی اضافه کرد. حال با توجه به بسته الحاقی جدید Dark Deception: Monsters & Mortals، به نظر می‌رسد که طرفداران سری Silent Hill باید به حضور این مجموعه در دیگر بازی‌ها عادت کنند. اگرچه کونامی اعلام کرده که در حال بررسی روش مناسبی برای ادامه دادن این سری است، اما احتمال دارد که به این زودی شاهد بازگشت آن نباشیم. البته مدتی پیش شایعاتی در مورد نسخه‌ی جدید Silent Hill منتشر شد که کونامی آن‌ها را رد کرد.

بازی Dark Deception: Monsters & Mortals هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

4
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید