جزئیات جدیدی از حالت Co-Op بازی Stronghold: Warlords منتشر شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶

استودیوی فایرفلای (Firefly) به‌تازگی اطلاعات جدیدی از بخش Co-Op بازی Stronghold: Warlords را به اشتراک گذاشته است.

مدتی پیش، انتشار بازی Stronghold: Warlords با تاخیر مواجه گردید. در همین راستا، استودیوی فایرفلای اخیراً جزئیات جدیدی از حالت Co-Op این بازی را به اشتراک گذاشته است. این حالت جدید به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا در هنگام تجربه‌ی آنلاین بازی با یکدیگر کنترل یک قلعه را به‌طور مشترک در دست بگیرند.

بازی Stronghold: Warlords علاوه بر توانایی ساختن قلعه‌های جداگانه در حالت Deathmatch تیمی، به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا بر روی ارتش، دهقان‌ها، دفاع از قلعه و جنگ‌سالاران تحت فرماندهی خود نیز کنترل داشته باشند.

نیک تناهیل (Nick Tannahill)، مدیر بازاریابی فایرفلای، در خصوص این بازی می‌گوید:

Stronghold در حال حاضر یک بازی پیچیده برای افراد تازه‌وارد محسوب می‌شود، زیرا ترکیبی از عناوین شهرسازی و اقتصادی، شبیه‌سازی قلعه و استراتژی همزمان است. معرفی بخش Co-Op به این معنی است که به طور مثال یک‌ بازی‌باز می‌تواند پایگاه اصلی قلعه را اداره کند و بازی‌باز دیگر نیز  نیروهای خود را به سوی حمله به دشمنان و یا دفاع از قلعه آماده نماید.

سیستم جدید Warlords به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا مجموعه‌ای از جنگ‌سالاران منحصر به فرد را در سراسر میدان جنگ با قلعه‌ها و ارتش‌های خود فرماندهی کنند. حالت Co-op بدان معنی است که بازی‌بازان پیشرفته و حرفه‌ای می‌توانند گیم‌پلی “استراتژی بزرگ” را بین خود تقسیم کرده و از هر جنگ‌سالار را برای اهداف اقتصادی یا نظامی استفاده‌ی بهینه کنند. بازی‌بازان می‌توانند در اوایل بازی از حالت جدید Co-Op استفاده کنند. یکی از بازی‌بازان می‌تواند از مدیریت قلعه را برعهده بگیرد و بازی‌باز دیگر در ایجاد اتحاد با سایر جنگ‌سالاران و آوردن منابع مهم و تأمین موقعیت‌های استراتژیک در سراسر نقشه کار کند.

بازی Stronghold: Warlords در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ (۹ مارس ۲۰۲۱) بر روی رایانه‌های شخصی (استیم) عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی بخش Co-Op بازی را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P

10
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید