نقشه‌ی جدید بازی Call of Duty: Mobile گلیچ‌های زیادی دارد

12 بهمن 1399 - 14:37
بازی Call of Duty Mobile

نقشه‌ی جدید بازی Call of Duty: Mobile به نام Reclaim مشکلات متعددی دارد. در واقع اگر در نقطه‌ای از نقشه قرار بگیرید، می‌توانید کاملا چینش آن را به هم ریخته و بازی را مختل کنید.

نقشه‌ی جدید این فصل Call of Duty: Mobile، یکی از سه نقشه‌ی اصیل این بازی، Reclaim نام داشته و به تازگی منتشر شده است. Reclaim نقشه‌ی جالبی بوده و فرصت‌های گیم‌پلی منحصر به فردی را خلق می‌کند. طراحی این نقشه همانند Call of Dutyهای کلاسیک بوده و تمرکز آن بر روی گیم‌پلی و اکشن سریع است. Reclaim برای استفاده از سلاح‌هایی مانند Shotgun و SMG بسیار مناسب است. با این حال طرفداران موفق به کشف گلیچ‌هایی شده‌اند که نقشه را خراب می‌کند.

در واقع می‌توانید با قرار گرفتن در نقطه‌ی درست و انجام چندین مرحله، کاملا از نقشه خارج شوید. البته این گلیچ برای خراب کردن نقشه مناسب است و هیچ مزیتی از نظر گیم‌پلی ندارد. یکی از نکات نقشه‌ی Reclaim، این است که بسیاری از نقاط این نقشه باعث مرگ شما می‌شوند. در واقع این نقاط نقشه همانند نقاط معمولی هستند، اما با رفتن بر روی آن‌ها وارد زمین شده و می‌میرید. یکی از استراتژی‌ها برای دوری از این نوع مرگ، پرتاب نارنجک و ابزار مشابه بر روی نقاط مشکوک است.

لازم به ذکر است که استفاده از گلیچ‌های Call of Duty: Mobile برای کسب برتری در بازی، می‌تواند منجر به بسته شدن کامل حساب کاربری شما شود. البته همان‌طور که اشاره شد این گلیچ هیچ مزیتی از نظر گیم‌پلی ندارد. نقشه‌ی Reclaim تنها بخشی از محتوای رایگان فصل اول Call of Duty: Mobile بوده و تا کنون هواداران واکنش مثبتی نسبت به آن نشان داده‌اند.

بازی Call of Duty: Mobile هم‌اکنون به صورت رایگان بر روی سیستم عامل‌های اندروید و IOS در دسترس است.

PlayStation Studios PS5meysambDk-_-Man...Mohammad...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید