تریلری از ویژگی‌های جدید گیم‌پلی بازی Rust عرضه شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

استودیوی سازنده‌ی بازی Rust امروز به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی را از برخی ویژگی‌های گیم‌پلی این عنوان در دسترس قرار داد که طرفداران نباید آن را از دست بدهند.

Rust از سری عناوین جذاب در سبک‌های بقا و چندنفره است که در آن باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و با دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان رقابت داشته باشید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و نسخه‌ی کامل آن هم در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.در کل باید گفت که این عنوان با استقبال خوبی از سوی افراد مواجه شده است، اما این برای سازندگان پایان کار نیست. آن‌ها برنامه‌های دیگری را برای محبوب‌تر شدن بازی در دستور کار قرار داده‌اند که به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی و همچنین عرضه‌ی نسخه‌های کنسولی شامل پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان مربوط می‌شود. پس در صورتی که از دوستداران این ژانرها هستید، Rust را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی فیس‌پانچ (FacePunch) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. چندی پیش هم گفته شد که این بازی در صدر فروش هفتگی استیم قرار گرفته است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

ظاهرا قرار است بخش جدیدی در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ (۴ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار گیرد که آن هم در سبک بقا خواهد بود. حال ویدئوی کوتاهی از ویژگی‌ها و تجهیزات این حالت عرضه شده است تا طرفداران تا حدی با حال و هوای آن آشنا شوند. گفته می‌شود که این بخش پیچیدگی‌های فراوانی در خود دارد و طی کردن ماموریت‌های آن به هیچ وجه ساده نخواهد بود. در پایان می‌توانید این تریلر جالب را تماشا و دانلود کنید. به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون بازی Rust، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید