شایعه: نسخه‌های اول و دوم Star Wars: Knights of the Old Republic برای کنسول‌ها پورت می‌شود

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱

به‌تازگی یک اینسایدر اعلام کرده است که ریمستر هر دو نسخه‌ی ابتدایی Star Wars: Knights of the Old Republic احتمالاً در سال جاری عرضه خواهد شد.

مطمئناً احیای بخش لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) و معرفی پروژه‌های جدید مربوط به Star Wars، موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران این مجموعه شده است. این شرکت مدتی پیش اعلام کرد که با همکاری یوبی‌سافت (Ubisoft) و استودیوی مسیو اینترینمنت (Massive Entertainment)، سازنده‌ی سری The Division، یک بازی جدید و جهان باز از مجموعه‌ی Star Wars در دست توسعه قرار دارد. همچنین مدتی پیش شایعاتی در خصوص عرضه‌ی یک نسخه‌ی جدید از Star Wars: Knights of the Old Republic منتشر شد. به گفته‌ی جیسون شرایر، این عنوان زیر نظر شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوهای زیرمجموعه‌ی آن توسعه نخواهد یافت. حال طبق شایعه‌ی جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد ریمستر دو نسخه‌ی ابتدایی Knights of the Old Republic نیز در راه است.

جردن میسون (Jordan Mason)، سردبیر Cinelinx که از اینسایدرهای Star Wars نیز به شمار می‌رود، اخیراً در توییتر خود اشاره کرده است ریمستر دو نسخه‌ی ابتدایی Knights of the Old Republic در کنار نسخه‌ی ریبوت شده برای کنسول‌های مدرن در دست توسعه قرار دارد.

نسخه‌ی اول Star Wars: Knights of the Old Republic در سال ۲۰۰۳ میلادی بر روی ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد. استودیوی بایوور (Bioware) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشت. نسخه‌ی دوم این بازی یک سال بعد و در سال ۲۰۰۴ تحت عنوان Star Wars Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس منتشر شد. این بازی زیر نظر استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) توسعه یافت و همانند نسخه‌ی اول توانست امتیازات خوبی را از سوی منتقدین دریافت نماید. هر دو بازی مذکور به عنوان یکی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی تاریخ به شمار می‌روند.

در حالی که ساخت ریبوت Star Wars: Knights of the Old Republic هنوز در حد حدس و گمان است، اما عرضه‌ی ریمستر دو نسخه‌ی ابتدایی می‌تواند خبر هیجان‌انگیزی برای طرفداران این مجموعه باشد. البته هر دو نسخه‌ی این مجموعه هم‌اکنون از طریق قابلیت Backward بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس قابل بازی است.

8
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید