به زودی اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Apex Legends منتشر می‌شود

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸

یکی از اعضای تیم سازنده‌ی بازی Apex Legends امروز در خبر خوبی اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک، جزئیات تازه‌ای از نسخه‌ی نینتندو سوییچ این اثر به دست طرفداران خواهد رسید.

Apex Legends از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و تیراندازی است که در سال ۲۰۱۹ میلادی به دست بازی‌بازان رسید و اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در این عنوان باید هدایت کاراکتر دلخواه خود را به عهده گرفته و بخش‌های مختلفی را برای رقابت با دیگران آغاز نمایید. در این بین سلاح‌ها و آیتم‌های زیادی نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد تا استفاده‌های مناسبی از آن‌ها داشته باشید. پس در صورتی که از دوستداران این آثار هستید، Apex Legends را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته‌اند. چندی پیش هم اطلاعاتی از توانایی‌های شخصی Fuse در این بازی منتشر شد که برای مشاهه‌ی آن‌ها می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

همان‌طور که اطلاع دارید، تیم سازنده‌ی Apex Legends همواره به دنبال افزایش هواداران این بازی بوده است. جدا از عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوع، برنامه‌های دیگری نیز در دستور کار قرار دارد که از آن‌ها باید به انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ اشاره داشت. متاسفانه هنوز اطلاعات چندانی پیرامون این نسخه منتشر نشده است و طرفداران بی‌صبرانه منتظر این اتفاق هستند. در همین راستا، یکی از اعضای این تیم به نام چاد گرنیر (Chad Grenier) امروز به سوالات برخی از هواداران در حساب رسمی توییتر خود پاسخ داده است. در خصوص نسخه‌ی نینتندو سوییچ، وی اعلام کرده است که به زودی اخبار بسیار خوبی را برای بازی‌بازان خواهند داشت.

حال باید منتظر بود و دید که در نهایت چه اتفاقاتی برای بازی Apex Legends رخ خواهد داد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید