به‌روزرسانی جدید The Medium مشکلات گرافیکی زیادی به‌وجود آورده است

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
The Medium

به نظر می‌رسد بروزرسانی اخیر عنوان Medium باعث وجود برخی مشکلات گرافیکی در زمینه کاهش نرخ فریم بازی شده است.

به گزارش سایت Dsogaming، بروزرسانی اخیر نسخه استیم عنوان Medium باعث شده این عنوان نتواند از تمام پتانسیل کارت گرافیک های قوی در رزولویشن های پایین استفاده نماید. طبق گزارش این سایت در بنچمارکی که قبل از انتشار آپدیت جدید صورت گرفته است، بازی با ۸۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود؛ اما بعد از آپدیت جدید، همان صحنه با همان تنظیمات گرافیکی تنها با ۵۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. بنچمارک گذشته بازی، در حالت Dual-Reality صحنه آغازین Dayroom به صورت عالی اجرا می‌شود اما بعد از بروزرسانی با وجود استفاده حداکثری از سی پی یو و گرافیک، همان صحنه به شدت ضعیف اجرا می‌شود.

برای درک بیشتر این موضوع، بازی در حالت Dual-Reality و در صحنه Dayroom با حداقل فریم ۷۰ و میانگین ۸۳ فریم بر ثانیه در تنظیمات High اجرا می‌شود (بدون استفاده از Ray Tracing و DLSS). با این‌حال بعد از بروزرسانی اخیر همان صحنه با حداقل فریم ۴۱ و میانگین ۵۸ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. به‌ نظر می‌رسد استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) با انتشار این بروزرسانی تنها باعث پسرفت در اجرای بازی شده‌اند.

در این تست از پردازنده Intel i9 9900K به همراه ۱۶ گیگابایت رم DDR4 با فرکانس ۳۸۰۰ مگا هرتز و گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3080 استفاده شده است، همچنین به منظور برسی بیشتر این تست با گرافیک RTX2080Ti نیز انجام گرفت اما نتیجه آن با RTX3080 تفاوتی نداشته است.

در ادامه نیز این بروزرسانی با پردازنده Intel I7 4930K تست می‌شود و طی آن با وجود استفاده حداکثری بازی از هسته‌های پردازنده، اجرای بازی از آنچه انتظار می‌رفت نیز بدتر می‌شود. در این بنچمارک بازی با فریم حداقلی ۳۱ و میانگین ۳۵ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است این تست در دو حالت DX11 و DX12 ضعیف اجرا می‌شود و به نظر می‌رسد مشکلات بهینه‌سازی بازی بر روی هر دو API تاثیر می‌گذارد. حال باید دید در بروزرسانی بعدی آیا این مشکلات برطرف خواهند شد یا خیر.

عنوان The Medium هم‌اکنون بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

12
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید