شایعه: بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

11 بهمن 1399 - 21:53
SWJFO

اخیراً شایعه‌ی جدیدی در انجمن ردیت منتشر شده است که ظاهراً اطلاعات جدیدی را از بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order 2 فاش می‌کند. این طور که به نظر می‌رسد، ساخته‌ی جدید ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) برای عرضه در سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است.

طبق این اطلاعات، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 دقیقاً پس از پایان وقایع نسخه‌ی اول آغاز می‌شود. همچنین ظاهراً توسعه دهندگان در حال مذاکره هستند تا شخصیت Darth Maul نیز بتواند حضور کوتاهی در بازی داشته باشد. علاوه بر Darth Maul، جوخه‌ی Inferno squad نیز در این عنوان حاضر خواهد بود. متاسفانه اطلاعات بیشتری از نقش این شخصیت‌ها در Star Wars Jedi: Fallen Order 2 منتشر نشده است.

از طرف دیگر، بازی‌بازان به خوبی می‌دانند که inquisitor‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بودند. پس منطقی است که در دنباله‌ی بازی نیز شاهد اعضای بیشتری از این گروه باشیم. نکته‌ی جالب این است که منبع شایعه مدعی شده که یکی از inquisitor‌های جدید بازی از نژاد Terrelian خواهد بود.

Star Wars Jedi: Fallen Order

در نهایت لازم به ذکر است که ظاهراً Star Wars Jedi: Fallen Order 2 با موتور جدید آنریل انجین ۵ ساخته خواهد شد و از تمام ویژگی‌های این موتور پیشرفته استفاده خواهد کرد. همچنین با توجه به بازه‌ی انتشار در نظر گرفته شده که سال ۲۰۲۲ میلادی است، احتمالاً امسال شاهد رونمایی از این عنوان خواهیم بود.

مثل همیشه باید اعلام کنیم که این موضوع را تنها در حد شایعه در نظر بگیرید؛ مخصوصاً این شایعه‌ که منبع آن ناشناس است. همچنین باید در نظر داشته باشید که حتی اگر تمام اطلاعات این شایعه نیز در حال حاضر صحیح باشند، ممکن است در آینده تغییراتی در محتویات بازی و برنامه‌های توسعه دهندگان اعمال شود.

Y.RPlayStation Studios PS5meysambDaenerys Targaryen@alistarShinjiMikami
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید