بازی‌های Resident Evil Village و The Medium در فروشگاه استیم تخفیف خوردند

11 بهمن 1399 - 19:12
تخفیفات استیم به مناسبت فصل زمستان

اگر از بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی و علاقه‌مندان به ژانر وحشت هستید، می‌توانید از تخفیفات آخر هفته‌ی فروشگاه استیم برای بازی‌هایی نظیر Resident Evil Village و The Medium بهره‌مند شوید.

لازم به ذکر است که جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) یعنی The Medium که چند روز پیش عرضه شد، هم‌اکنون برای مشترکین سرویس ایکس باکس گیم‌پس برروی کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و فروشگاه اختصاصی ویندوز به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. اما اگر از مشترکین این سرویس نیستید، می‌توانید با استفاده از تخفیف‌های رویداد Green Man Gaming در فروشگاه استیم این بازی را خریداری کنید. همچنین، طی این رویداد در فروشگاه استیم هم‌اکنون قادر خواهید بود تا با تخفیف ویژه بازی مورد انتظار Resident Evil Village را پیش خرید کنید.

در نهایت، اگر تصمیم خرید بازی‌های مذکور را دارید، هم‌اکنون بازی The Medium با قیمت ۳۸٫۲۵ دلار (قیمت اصلی بازی ۵۰ دلار) و بازی Resident Evil Village نیز با قیمت ۴۹٫۱۹ دلار (قیمت اصلی بازی ۶۰ دلار) در دسترس شما در فروشگاه استیم قرار دارد. همچنین، لازم به ذکر است که برای بهره‌مندی از تخفیف بازی Resident Evil Village باید از کد تخفیف PAYYAY استفاده کنید. از طرفی دیگر، این کد تخفیف حتی بر روی نسخه‌ی دیلاکس این بازی نیز فعال بوده و در صورت انتخاب این نسخه، قیمت بازی تا ۵۸٫۶۵ دلار کاهش می‌یابد.

FanresidentevilY.RAli Hassan nejadmeysambFire
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید