محتوای جدیدی به بازی Warframe افزوده خواهد شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷

با توجه به اخبار پیرامون بازی Warframe، بازی‌بازان این عنوان در دو ماه آینده می‌توانند از ارتقای نرخ فریم بازی و محتواهای اضافی را دریافت کرده و آن‌ها را در دسترس خود ببینند.

استودیوی دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) اخیراً به بازی‌بازان عنوان Warframe وعده داد تا در ماه فوریه و مارس ۲۰۲۱ (بهمن و اسفند ۱۳۹۹) بتوانند تا به محتواهای اضافی از جمله اسکین‌ها و آیتم‌های ظاهری مختلف دسترسی پیدا کنند. همچنین، این محتواها که با بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Nightwave: Intermission 3 آغاز خواهد شد، در دو قسمت و طی دو ماه آینده‌ی میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت که می‌توانید به واسطه‌ی آن‌ها تغییرات بسیاری را در بازی خود مشاهده کنید. همچنین، در طول این مدت، میزان پاداش بازی‌بازان نیز افزایش خواهد یافت و به نوعی این موضوع می‌تواند انگیزه‌ی مضاعفی را برای تجربه‌ی این بازی در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

لازم به ذکر است که بازی Warframe در روزهای پیش‌رو میزبان رویداد جدیدی با نام Star Days است که آیتم‌های ویژه‌ای را به بازی‌بازان خود در ازای انجام چالش‌های مختلف هدیه می‌کند. همچنین، به‌نظر می‌رسد که اولین بخش از محتوای مذکور نیز طی رویداد آتی منتشر شده و در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد. از طرفی دیگر، دومین بخش از محتواهای اضافی بازی نیز طی دیگر رویداد آتی این بازی یعنی Lunar Renewal منتشر خواهد شد که تاکنون جزئیات دقیقی از کم و کیف آن منتشر نشده است. اما در پایان و در ماه مارس میلادی، به‌روزرسان دیگری با نام Call of the Tempestarii در دسترس بازی‌بازان این بازی قرار خواهد گرفت که بازی‌بازان می‌توانند آیتم‌های بسیاری را طی این رویداد دریافت کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به اسلحه‌ی مشابه به بازی Gears of War اشاره نمود.

بازی Warframe، هم‌اکنون در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت‌های سونی و مایکروسافت و نینتندو سوییچ قرار دارد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید