اطلاعات جدیدی از توانایی‌های Fuse، شخصیت جدید Apex Legends، منتشر شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) امروز با انتشار یک تریلر، رسما از توانایی‌های شخصیت جدید بازی Apex Legends یعنی Fuse، رونمایی کرده است.

همانند تمامی شخصیت‌های بازی، Fuse نیز ۳ توانایی مختلف را در اختیار شما قرار خواهد داد. همان‌طور که از نام این شخصیت و تریلر معرفی او نیز مشخص است، Fuse قدرت آتش و انفجار بالایی را در اختیار شما قرار خواهد داد. تمامی توانایی‌های او نیز بر روی همین موضوع تمرکز دارند.

شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از شخصیت جدید بازی Apex Legends و فهرست تمامی توانایی‌های او را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

توانایی‌های Fuse 

  • توانایی Passive با نام Grenadier: یک نارنجک اضافه را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، به شما اجازه می‌دهد نارنجک‌ها را سریع‌تر، دورتر و با دقت بیشتری، پرتاب کنید.
  • توانایی Tactical با نام Knuckle Cluster: یک بمب خوشه‌ای را شلیک کنید که پس از برخورد، به شلیک مواد منفجره به اطراف ادامه می‌دهد.
  • توانایی Ultimate با نام The Motherlode: با شلیک مواد منفجره، یک منطقه را در دیواری از آتش محاصره کنید.

اگرچه توانایی‌های Fuse از قدرت تهاجمی بالایی برخوردار هستند، ولی به نظر می‌رسد یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از توانایی‌های این شخصیت، محدود کردن دسترسی دشمنان به یک منطقه‌ی خاص خواهد بود. اگرچه توانایی The Motherlode به شما اجازه می‌دهد دشمنان را در یک منطقه اسیر کنید، ولی شما می‌توانید از این توانایی برای جلوگیری از دسترسی دشمن به جعبه‌های مهمات یا دیگر نقاط کلیدی نقشه نیز استفاده کنید.

Fuse از روز سه‌شنبه، ۱۴ بهمن ماه سال جاری (۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی)، هم‌زمان با آغاز فصل هشتم بازی Apex Legends، در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.

5
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید