سازنده‌ی بازی Ghostrunner بر روی پروژه‌ی جدیدی کار می‌کند

11 بهمن 1399 - 14:49

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی وان مور لول (One More Level)، سازنده‌ی بازی Ghostrunner، در حال کار بر روی پروژه‌ی جدیدی به نام Cyber Slash است.

بازی Ghostrunner در اواخر سال گذشته‌ی میلادی منتشر شد و با داشتن سیستم مبارزات جالب و گیم‌پلی منحصر به فرد، روح تازه‌ای را به عناوین اکشن بخشید. این بازی توانست بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین و بازی‌بازان دریافت نماید. حال براساس اطلاعات جدید منتشر شده، به‌نظر می‌رسد استودیوی لهستانی وان مور لول بر روی پروژه‌ی بعدی خود کار می‌کند.

استودیوی وان مور لول به‌تازگی لیستی جدید شامل ۶ پیشنهاد شغلی را در وب‌سایت خود منتشر کرده است که به یک پروژه‌ی جدید به نام Cyber Slash اشاره می‌کند. طبق توضیحات منتشر شده، تیم توسعه‌دهنده‌ی Ghostrunner همچنان به پشتیبانی و گسترش این بازی ادامه خواهد داد. با این حال، این استودیو برای پروژه‌ی بعدی خود به دنبال جذب افراد باتجربه‌ای است.

در این فهرست شغلی جزئیات بیشتری از پروژه‌ی جدید استودیوی وان مور لول منتشر نشده است. هنوز مشخص نیست که پروژه‌ی Cyber Slash همانند بازی Ghostrunner است و یا کاملاً با عنوان متفاوتی روبه‌رو خواهیم بود. البته این احتمال نیز وجود دارد که Cyber Slash تنها یک اسم رمز برای پروژه‌ی بعدی وان مور لول باشد و شاید این اثر در نهایت با نام دیگری عرضه شود.

بازی Ghostrunner در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

A²S²pideymeysambDaenerys Targaryen@alistarT800
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید