محتوای بیشتری در آینده برای بازی Hitman 3 منتشر خواهد شد

11 بهمن 1399 - 11:57

براساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده از سوی استودیو‌ی آی‌او اینتراکتیو (IO interactive) به نظر می‌رسد باید در آینده‌ای نه‌چندان دور منتظر انتشار محتوای جدید برای عنوان تازه منتشر شده‌ی Hitman 3 باشیم.

مدتی قبل بود که سرانجام سومین و آخرین نسخه از جدیدترین ریبوت مجموعه‌ی Hitman منتشر و با استقبال بسیار خوب منتقدین و بازی‌بازان سراسر جهان مواجه و در نهایت موفق شد تا میانگین نمرات بسیار عالی ۸۷ را در سایت متاکریتیک (Metacritic) برای خود به ثبت برساند.

حال براساس جدیدترین مصاحبه‌ای که خانم فارست سوارتَوت لارج (Forest Swartout Large)، مدیر اجرایی تولید استودیو‌ی آی‌او اینتراکتیو با و‌ب‌سایت The Gamer داشته‌اند، ایشان اعلام کرده‌اند که استودیو‌ی آی‌او اینتراکتیو همواره در حال ایده‌پردازی در رابطه با آینده‌ی مجموعه‌ی Hitman است و این موضوع به معنای وجود محتوای بیشتر برای بازی Hitman 3 نیز خواهد بود.

با این وجود ایشان اظهار داشته‌اند که به نظر نمی‌رسد محتوای آینده‌ی بازی Hitman 3 را در قالب نقشه‌های جدید برای این عنوان شاهد باشیم و به احتمال بسیار بالا از نقشه‌های سه‌گانه‌ی اخیر Hitman برای ایجاد اهداف و مأموریت‌های جدید استفاده خواهد شد.

Hitman

شما در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های خانم فارست سوارتَوت لارج در رابطه با محتوای آینده‌ی بازی Hitman 3 را مشاهده کنید:

ما مطمئناً در حال حاضر به فکر توسعه‌ی چند بسته‌ی الحاقی (DLC) برای بازی Hitman 3 هستیم، با این وجود همچنان تصمیم نهایی‌ای برای محتوای آن‌ها نگرفته‌ایم. اگرچه من فکر می‌کنم چیزی که ما دنبال آن هستیم نقشه‌های جدیدی همچون جزیره و بانک (که در نسخه‌ی دوم به عنوان بسته‌ی الحاقی شاهد آن‌ها بودیم) نیست.

ما بیشتر به دنبال استفاده و بازآفرینی نقشه‌های حال حاضر مجموعه‌ی Hitman هستیم و در مقطع کنونی این امکان برای ما وجود دارد تا از هر یک از نقشه‌های این سه‌گانه برای رسیدن به اهداف خود بهره‌برداری کنیم.

اگرچه مطمئناً محتوای آینده‌ی بازی Hitman 3 تنها پروژه‌ی در حال توسعه‌ی این استودیو‌ نیست؛ مدتی قبل بود که استودیو‌ی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک تریلر از Project 007 رونمایی کرد. شما همچنین در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Hitman 3 که به قلم آقای مهدی ملکی نوشته شده است را مطالعه فرمایید.

meysambکسری نراقی
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید