سازنده‌ی Gotham Knights توضیحاتی را در مورد این بازی ارائه داد

11 بهمن 1399 - 10:08

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Gotham Knights قرار است امسال در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. حال یکی از اعضای تیم سازنده‌ی این عنوان توضیحاتی را در مورد آن ارائه داده است که هواداران نباید آن را از دست بدهند.

بازی Gotham Knights سال گذشته معرفی شد و اکنون بسیاری از افراد در انتظار تجربه‌ی آن هستند. متاسفانه تا این جا اطلاعات چندانی از این اثر در دسترس قرار نگرفته است و همین موضوع باعث کلافگی افراد زیادی شده است. ظاهرا در این اثر اکشن و نقش‌آفرینی قادر هستید تا هدایت قهرمانانی را به دست گرفته و نبردهای هیجان‌انگیزی را تجربه نمایید. شرکت وارنر برادرز گیمز مونترآل (WB Games Montréal) نیز وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را به عهده خواهد داشت. در گذشته هم گفته شد که سطح تمام شخصیت‌های این عنوان به صورت هم‌زمان ارتقا پیدا خواهد کرد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

حال امروز یکی از اعضای سازنده‌ی بازی Gotham Knights به نام میچ دایر (Mitch Dyer) با انتشار یک پیام مثبت در حساب رسمی توییتر خود، درصد زیادی از طرفداران را امیدوار کرده است. در ادامه می‌توانید متن این پیام را ببینید:

ما با قدرت مشغول ساخت بازی Gotham Knights هستیم. تیم وارنر برادرز گیمز مونترآل فوق‌العاده است؛ بنابراین انتظار یک اثر مخصوص و کم‌نقص را داشته باشید. در روزهای پیش رو هم اطلاعات فراوانی از این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت و امیدواریم که از آن‌ها استقبال کنید.

در نهایت باید منتظر بود و دید که این استودیو چه برنامه‌هایی برای بازی Gotham Knights خواهد داشت. این عنوان قرار است امسال در تاریخی نامشخص بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر شود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

-amirhosein-Y.RmeysambArt Pro Of Ragnarok The 2022 Goty Editionمجید نوریErfan nakhaee
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید